سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احمدی‌نژاد هم توییتری شد +عکس

احمدی نژاد خود را در این شبکه اجتماعی با زبان انگلیسی و به عنوان رئیس جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران و عضو هیئت علمی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت معرفی می کند. وی در عین حال عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است اما در توییتر خود به این موضوع اشاره ای نکرده است.
محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران به توییتر پیوست. در حالی که پیش از این نیز حساب هایی در این شبکه اجتماعی به نام وی وجود داشت، به نظر می رسد این حساب کاربری تازه توسط شخص وی اداره می شود.

به گزارش پیام نو، احمدی نژاد خود را در این شبکه اجتماعی با زبان انگلیسی و به عنوان رئیس جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران و عضو هیئت علمی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت معرفی می کند. وی در عین حال عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است اما در توییتر خود به این موضوع اشاره ای نکرده است.

احمدی نژاد حضور خود را در توییتر با «بسم الله الرحمن الرحیم» آغاز کرده است و پس از آن نیز دعای آشنای «اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و جعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعته و المستشهدین بین یدیه» را توییت کرده است. وی در سومین توییت خود علت پیوستنش را این گونه توضیح می دهد: به مبارکی روز ملی فناوری هسته‌ای و با هدف ارتباط مستقیم با شما، این حساب راه‌اندازی شد.
احمدی‌نژاد هم توییتری شد +عکس
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠١-١٣٩٣, ٠١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها