سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ربیعی: راهپیمایی کارگران ممکن نیست

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩٣, ١۵:۵١    نسخه چاپی    
این مراسم به ناچار در سالن سرپوشیده برگزار می‌شود چرا که سخنرانی رئیس جمهور و راهپیمایی کارگران به طور همزمان ممکن نیست.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی علت برگزاری مراسم روز جهانی کارگر مصادف با ۱۱ اردیبهشت در سالن سرپوشیده را حضور «حسن روحانی»، رئیس جمهور برای سخنرانی در این مراسم اعلام کرد.
«علی ربیعی» در حاشیه مراسم تجلیل از زنان کارگر که روز گذشته (۷ اردیبهشت) در وزارت کار برگزار شد، اظهار کرد: مراسم روز جهانی کارگر با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود بنابراین برگزاری این مراسم به صورت راهپیمایی امکان پذیر نیست.

این مقام دولتی تاکید کرد این مراسم به ناچار در سالن سرپوشیده برگزار می‌شود چرا که سخنرانی رئیس جمهور و راهپیمایی کارگران به طور همزمان ممکن نیست.
به گزارش خبرنگار ایلنا، این در حالی است که «علیرضا محجوب»، دبیر کل خانه کارگر در خصوص درخواست مجوز برای راهپیمایی در روز کارگر گفته است: «تشکیلات خانه کارگر اولین درخواست خود برای راهپیمایی را در آذر ماه سال ۹۲ ارسال کرد، اسفند ماه بطور شفا‌هی با این درخواست مخالفت شد و در ‌‌‌نهایت دو روز پیش این مخالفت بطور کتبی ابلاغ شد اما ما تا آخرین روز منتظر مجوز برای راهپیمایی خواهیم ماند».
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩٣, ١۵:۵١

   

پر مبحث ترین ها