سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همه مسولان کشور در تلاشند تمام حقوق کشور را محقق کنند

واکنش هاشمی رفسنجانی به جوانان دلواپس هسته ای

وی در جمع این گروه اندک از جوانان اظهار داشت: شما جوانان و مردم همه کشور حقوق بسیاری دارید که باید همه آنان محقق شود و مطمئن باشید که همه مسوولان کشور در تلاشند تمام حقوق کشور را محقق کنند. لذا نباید نگران باشید.
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به جوانانی که خود را دلواپس هسته ای می خواندند، گفت: شما جوانان و مردم همه کشور حقوق بسیاری دارید که باید همه آنان محقق شود و مطمئن باشید که همه مسوولان کشور در تلاشند تمام حقوق کشور را محقق کنند بنابراین نباید نگران باشید.

به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله هاشمی رفسنجانی عصر چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه با حضور در دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر از دستاوردهای جدید پژوهشگران، استادان و دانشجویان این دانشکده در خصوص دستگاه توکامک البرز بازدید کرد.

به هنگام خروج آیت ا... هاشمی رفسنجانی از این دانشکده، جمع معدودی از جوانانی که خود را دانشجوی دانشکده می نامیدند و تعداد آنان حدود 20 الی 30 نفر تخمین زده می شد با بلند کردن دست نوشته هایی با عناوین «ما همچنان دلواپس دستاوردهای هسته ای هستیم»، «مرگ برآمریکا»، «وای بر مسوولینی که به فکر آشتی با شیطان هستند»، «دستاوردهای هسته ای تعطیل بردار نیست» و غیره نسبت به روند مذاکرات ژنو ابراز نگرانی کرده و گاهی هم شعار انرژی هسته ای حق معلق!! ماست سر می دادند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در اقدامی جالب به هنگام خروج از دانشکده برای لحظاتی با پیاده شدن از خودرو به میان این گروه از جوانان رفت و با آنان گفت و گو کرد.

وی در جمع این گروه اندک از جوانان اظهار داشت: شما جوانان و مردم همه کشور حقوق بسیاری دارید که باید همه آنان محقق شود و مطمئن باشید که همه مسوولان کشور در تلاشند تمام حقوق کشور را محقق کنند. لذا نباید نگران باشید.

به گزارش ایرنا، جالب تر از این حاشیه، واکنش چند خبرگزاری همسو نسبت به این اتفاق بود.

ظاهراً این عکس العمل غافلگیر کننده آیت ا... هاشمی رفسنجانی در جمع جوانان، آنقدر دور از انتظار برنامه ریزان و چند خبرگزاری همسو بود که به مذاق آنان خوش نیامد و قبل از اتمام برنامه، در خبری از قبل آماده شده، این اجتماع کوچک را با عنوان اعتراض!! دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به آیت ا... هاشمی رفسنجانی روی خروجی های خود قرار دادند و حضور وی در جمع جوانان و گفت و گوی صمیمی با آنان را تحریف یا سانسور کردند.
telegram 19dey.com
علي احمدي    25 اردیبهشت 1393 21:31
با سلام
چرا فكر فقر مردم كه سرنوشت ساز است نيستيد.مگر رهبر اعلام نكرد فقر بايد ريشه كن شود.مگر در زماني كه همه چيز دست دلوا پسان بودبيشتر اين فقر اتفاق نيفتاد. قرآن بخوانيد خدا در خيلي جاها توبه كنندگان را دوست دارد اما خود بيني باعث مي شود كه طلبكار شوند نه توبه كار .قرآن بخوانيد در اختلاف ها خدا فرموده در قيامت خودم قضاوت مي كنم و...بخدا بيش از 90 درصد مردم همه چيز مي دانند و اگر نمي دانستند راي مي دادند.مومن از سوراخ يك بار گزيده مي شود اما اگر ضديت بجاي خدا حاكم باشد ده بار هم گزيده مي شود.همه بياييد همپاي رهبر حركت كنيد تا فقر ريشه كن شود اگر طوفان فقر وزيدن بگيرد همه نابود مي شويم.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩٣, ١۶:۵١

   

پر مبحث ترین ها