سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

50 درصد خانواده های زندانیان از سوی هیچ نهادی حمایت نمی شوند

در سال 92 مجلس شورای اسلامی بودجه 1000 میلیارد ریالی برای این انجمن در نظر گرفته بود که تنها 50 میلیارد ریال از این مبلغ به ما تخصیص یافت که سهم تهران سه میلیارد ریال شد.
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز با اشاره به وجود حدود یکصد هزار زندانی نیازمند در کشور، گفت:50 درصد از خانوارهای زندانیان از سوی هیچ نهادی حمایت نمی شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «محسن نصیری» روز سه شنبه در نشست انجمن حمایت از خانواده زندانیان مرکز با «علی اصغر جهانگیر»، رییس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور افزود: 32 هزار خانواده از ناحیه کمیته امداد امام(ره)، 22 هزار خانواده از طرف انجمن های حمایت از خانواده زندانیان و حدود 5 هزار خانواده نیز از طرف سایر دستگاه ها حمایت می شوند.

وی گفت: در سال 92 مجلس شورای اسلامی بودجه 1000 میلیارد ریالی برای این انجمن در نظر گرفته بود که تنها 50 میلیارد ریال از این مبلغ به ما تخصیص یافت که سهم تهران سه میلیارد ریال شد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز با کافی ندانستن کمک های اعطایی به خانواده زندانیان گفت: به طور مثال از سوی کمیته امداد ماهانه 400 تا 500 هزار ریال به خانواده زندانیان پرداخت می شود که این مبلغ از طرف انجمن حمایت از خانواده زندانیان در تهران حداقل یک میلیون تا یک میلیون و 500 هزار ریال است.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩٣, ٢١:٠۴

   

پر مبحث ترین ها