سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشاگری علیه افشاگری احمد توکلی

وی متذکر شد که اسناد فوق را به کمیسیون اصل 90 مجلس تحویل داده است و این اسناد در حال بررسی است. هرچند که او حاضر به ارائه هیچگونه اطلاعات بیشتر و دقیق تری نشد اما طبق اطلاعات موجود، در صورت کشیده شدن پای تاجر بزرگ به میز محاکمه، احتمالا او نیز باید در مورد این اتفاقات توضیحاتی ارائه دهد.
احمد توکلی نماینده مجلس از افشاگری علیه برخی مفاسد اقتصادی نام برده بود ولی احمد ترک نژاد عضوء اتاق بازرگانی اعتقاد دارد این آمارها درست نیستند.

در روز کنفرانس خبری احمد توکلی، احمد ترک نژاد عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی برای ارائه توضیحاتی به محل کنفرانس خبری توکلی مراجعه کرده بود. اما به گفته او اجازه حضور در مراسم به ترک نژاد داده نشده است.
احمد ترک نژاد در این مورد می گوید:« اسناد و مدارکی در دست دارم که نشان می دهد حرفهای آقای توکلی درست نیست و رانت 650 میلیون یورویی وجود ندارد.»

به گزارش خبرآنلاین، وی متذکر شد که اسناد فوق را به کمیسیون اصل 90 مجلس تحویل داده است و این اسناد در حال بررسی است. هرچند که او حاضر به ارائه هیچگونه اطلاعات بیشتر و دقیق تری نشد اما طبق اطلاعات موجود، در صورت کشیده شدن پای تاجر بزرگ به میز محاکمه، احتمالا او نیز باید در مورد این اتفاقات توضیحاتی ارائه دهد.

پیش از این قرار بود، گزارش گفته های توکلی در مجلس نیز قرائت شود ولی چنین اتفاقی رخ نداد. احمد سیف رئیس کل بانک مرکزی هم در موضع گیری جداگانه اتهامات به این نهاد را رد کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠٢-١٣٩٣, ١۶:٣٩

   

پر مبحث ترین ها