سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش محمدرضا خاتمی به تلاش برای ممنوع‌البیان کردن برادرش

طی سال‌های گذشته فضای خوبی بر کشور حاکم نبوده و یک عده‌ای که در قدرت بودند همه را از میدان به در کرده بودند و شاهد انحصارطلبی در فضای سیاسی کشور بودیم.
محمدرضا خاتمی در واکنش به تذکر چند نماینده به وزیر دادگستری جهت اجرای حکم ممنوع‌البیان، ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الخروج بودن سید محمد خاتمی گفت:‌ آرزو بر جوانان عیب نیست.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب عصر امروز (شنبه) در حاشیه مراسم ختم پدر محسن آرمین که در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد، در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این‌که آیا در دیدار اخیر رییس جمهور با فعالان سیاسی اصلاح طلب حضور داشتید و این دیدار چه تاثیری می‌تواند بر فضای سیاسی کشور داشته باشد گفت: برگزاری این دیدارها خیلی خوب است و ان‌شاالله این دیدارها ادامه پیدا کند.

وی همچنین با بیان این‌که خودش در این جلسه حضور نداشته است، تصریح کرد: طی سال‌های گذشته فضای خوبی بر کشور حاکم نبوده و یک عده‌ای که در قدرت بودند همه را از میدان به در کرده بودند و شاهد انحصارطلبی در فضای سیاسی کشور بودیم.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: شاید با برگزاری چنین نشست‌هایی از سوی رییس جمهور دل‌ها نزدیک‌تر شود، افراد حرف‌های یکدیگر را راحت‌تر گوش دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۴-١٣٩٣, ١٧:۴۴

   

پر مبحث ترین ها