سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آمادگی ایران برای پذیرش پروازهای عبوری در پی سقوط هواپیمای مالزیایی

بنا بر اخبار منتشره در رسانه های داخلی و بین المللی روز گذشته یک فروند بوئینگ 777 خطوط هوایی مالزی که علاوه بر 280 مسافر، 15خدمه هم داشت و از آمستردام، پایتخت هلند، عازم کوآلالامپور، پایتخت مالزی بود در آسمان اوکراین و در حالی که در ارتفاع بالای 10 هزار متری پرواز می‌کرد، سقوط کرده است.
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری در پی سقوط هواپیمای مالزیایی در آسمان اوکراین و بسته شدن آسمان این کشور از اعلام آمادگی ایران برای پذیرش پروازهای عبوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، حمید حبیبی معاون استاندارد پرواز این سازمان اظهار داشت: در پی سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ 777 مالزی در روز گذشته در مرز اوکراین و روسیه و به دنبال آن وضعیت نامناسب خطوط هوایی کشور اوکراین و بنا بر درخواست سازمان بین‌المللی هوانوردی(ایکائو)، ایران آمادگی خود را برای پذیرش پروازهای عبوری که قصد تغییر مسیر و استفاده از فضای ایران را دارند اعلام کرد.

گفتنی است، بنا بر اخبار منتشره در رسانه های داخلی و بین المللی روز گذشته یک فروند بوئینگ 777 خطوط هوایی مالزی که علاوه بر 280 مسافر، 15خدمه هم داشت و از آمستردام، پایتخت هلند، عازم کوآلالامپور، پایتخت مالزی بود در آسمان اوکراین و در حالی که در ارتفاع بالای 10 هزار متری پرواز می‌کرد، سقوط کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۴-١٣٩٣, ١٧:٠۴

   

پر مبحث ترین ها