سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر تعاون از وزیر کشور درخواست صدور مجوز تجمع کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این با ارسال نامه های به وزرای کار کشورهای عضو جنبش عدم تعهد و مدیر کل سازمان بین المللی کار خواستار محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع غزه و بکارگیری تمامی ابزار ها برای جلوگیری از این حملات وحشیانه شده بود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال نامه ای به وزیر کشور در خواست صدور مجوز برای تجمع تشکل های کارگری و کارفرمایی در حمایت از مردم غزه و محکومیت رژیم صهیونیستی مقابل دفتر سازمان ملل در تهران را کرد.

در نامه علی ربیعی به وزیر کشور آمده است: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین و بویژه نوار غزه هستیم.
وی ادامه می دهد: بی شک هیچ واژه ای قادر به بیان عمق فاجعه و مظلومیت مردم غزه نمی باشد. لذا به منظور حمایت از مردم غزه و در محکومیت رژیم صهیونیستی، تشکل های کارگری و کارفرمایی درخواست تجمع در مقابل سازمان ملل را دارند.

وی در پایان بیان داشت: شایسته است دستور فرمایید اقدام لازم در خصوص صدور مجوز صورت پذیرد.
به گزارش ایرنا، یادآور می شود، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این با ارسال نامه های به وزرای کار کشورهای عضو جنبش عدم تعهد و مدیر کل سازمان بین المللی کار خواستار محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع غزه و بکارگیری تمامی ابزار ها برای جلوگیری از این حملات وحشیانه شده بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۵-١٣٩٣, ١٧:۴٢

   

پر مبحث ترین ها