سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازدید ظریف از صنایع دفاعی

این فعالیت ها به طور قطع، تداوم رشادت ها و فداکاری های رزمندگان دفاع مقدس است و مردم شریف ایران نیز همواره سپاسگزار و مدیون تلاش های این انسان های شریف هستند.
وزیر خارجه گفت: حوزه دفاعی و صنایع ایران نه تنها برای دفاع کشور، بلکه برای پیشرفت صنایع مختلف نیز، فعالیت‌های عظیم و قابل توجهی را انجام داده است.

به گزارش فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، در آستانه 31 مرداد ماه (روز صنعت دفاعی) محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به همراه معاونین این وزارتخانه و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، از بخش های مختلف صنایع دفاعی وزارت دفاع بازدید کرد.

در جریان این بازدید که سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز حضور داشت، ظریف در گفت و گو با خبرنگاران، ضمن تمجید از فعالیت ها و پیشرفت های روز افزون صنایع دفاعی کشور در سال های اخیر گفت: برای هر ایرانی میزان پیشرفت، خودباوری و توان علمی و فنی کشور افتخارآفرین است و بحمدالله حوزه دفاعی و صنایع ما نه تنها برای دفاع کشور، بلکه برای پیشرفت صنایع مختلف نیز، فعالیت های عظیم و قابل توجهی را انجام داده است.

وزیر امور خارجه با اشاره به زبانزد بودن ایرانیان در مقاومت و ایستادگی افزود: ملت بزرگ ما با دارا بودن توان سخت افزاری عظیم، این اطمینان را در خود تقویت کرده اند که به هیچ کشوری اجازه طمع و نفوذ به مرزهای ایران را ندهند و همچنین از این توان برای پیشرفت و توسعه فناوری تمامی حوزه های کشور، بالخصوص فناوری های نوین بهره گیرند.

ظریف در پایان با تقدیر از فعالان عرصه صنعت دفاعی کشور تصریح کرد: این فعالیت ها به طور قطع، تداوم رشادت ها و فداکاری های رزمندگان دفاع مقدس است و مردم شریف ایران نیز همواره سپاسگزار و مدیون تلاش های این انسان های شریف هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۵-١٣٩٣, ١٣:٢٩

   

پر مبحث ترین ها