سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شجونی: برخی وزرا باید اخراج شوند!

ما بعضی از وزرای دولت را دوست داریم و می‌ستاییم اما برخی از وزرا باید اخراج شوند. بعد از وزیر علوم، باید وزیر ارشاد عوض شود. البته بقیه وزرا هم همچنان صددرصد اصولگرا نیستند.
حجت‌الاسلام جعفر شجونی – عضو جامعه روحانیت مبارز و عضو ارشد حزب مؤتلفه اسلامی – ضمن انتقاد از دولت، گفت که برخی وزرا باید اخراج شوند!

گزیده‌ای از گفت‌وگوی شجونی با «آریا» را در زیر می‌خوانید:
- در همه ارگان‌ها و دستگاه‌ها باید باد به پرچم اصولگرایان بخورد، چراکه اگر باد به پرچم دیگران بخورد کشور دو دستی تحویل آمریکا داده می‌شود.

- آقای روحانی می‌آید کسی را وزیر علوم خودش می‌کند که اشک اصولگرایان درمی‌آید درحالی که ایشان نباید این کارها را انجام دهد. مگر آقای روحانی به جنگ آمده است؟ رئیس‌جمهور باید کار رئیس‌جمهوری‌اش را بکند.
- ما بعضی از وزرای دولت را دوست داریم و می‌ستاییم اما برخی از وزرا باید اخراج شوند. بعد از وزیر علوم، باید وزیر ارشاد عوض شود. البته بقیه وزرا هم همچنان صددرصد اصولگرا نیستند.

- ما نه معاونت می‌خواهیم و نه ریاست بلکه فقط دلواپسیم. آقای روحانی هم اگر دلسوز است باید بعضی‌ها را عوض کند؛ مجید انصاری، یونسی و وزیر ارشاد را بردارد. اینها مزاحم نظام هستند و بدرد نمی‌خورند. اینها نمی‌توانند گرانی را ارزان کنند و برای بیکاران شغلی فراهم کنند.

منبع: پیام نو
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۶-١٣٩٣, ١۵:۵٢

   

پر مبحث ترین ها