سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عباس عبدی مطالب منتشر شده علیه خود و فرهادی را تکذیب کرد

علی هذا مجددا تاکید می شود که بنده به عنوان کسی که نامش در ذیل نامه آمده هیچگاه در جریان انتشار آن نبوده‌ام و از برخی دیگر از افرادی هم که نام‌شان هست پرسیدم بکلی اظهار بی اطلاعی می کردند، و به نظر می رسد که موضوع بکلی جعلی است زیرا اگر واقعی بود در قراردادن نام افراد در ذیل نامه رضایت همه آنان را کسب می کردند.
برخی رسانه‌های خبری٬ با انتشار نامه‌ای مدعی شده‌اند عده‌ای از فعالان سیاسی از جمله عباس عبدی و دکتر فرهادی، وزیر پیشنهادی علوم، آن را امضا کرده‌اند. عبدی در یادداشت فوق صحت نامه و انتساب آن به خود و وزیر پیشنهادی علوم را نادرست خواند.

عباس عبدی طی یادداشتی کوتاه، مطالب منتشرشده علیه خود و فرهادی، وزیر پیشنهادی علوم را کذب دانست.
به گزارش ایلنا٬ متن یادداشت این فعال سیاسی بدین شرح است:

اکنون که آقای دکتر فرهادی به عنوان گزینه جدید وزارت علوم برای کسب رای اعتماد به مجلس معرفی شده است، گفته می شود که قرار است از متن مرتبط با سالهای پیشین علیه آقای دکتر فرهادی سوء‌استفاده شود.
از آنجا که نام بنده هم در ذیل این نامه هست توضیح زیر را ضروری دانستم تا نیازی به توضیح آقای دکتر فرهادی و سایرین نباشد.

بنده در زمان رای اعتماد به آقای دکتر نجفی برای اولین بار از وجود چنین نامه‌ای مطلع شدم. هر چند هر فرد آشنایی با سیاست بر حسب سیاق نوشته و مجموعه‌ای که نام‌شان در ذیل متن آمده متوجه جعلی بودن آن می‌شود، علی هذا مجددا تاکید می شود که بنده به عنوان کسی که نامش در ذیل نامه آمده هیچگاه در جریان انتشار آن نبوده‌ام و از برخی دیگر از افرادی هم که نام‌شان هست پرسیدم بکلی اظهار بی اطلاعی می کردند، و به نظر می رسد که موضوع بکلی جعلی است زیرا اگر واقعی بود در قراردادن نام افراد در ذیل نامه رضایت همه آنان را کسب می کردند. اینجانب اجازه قراردادن نامم بدون کسب رضایت قبلی در زیر متونی که حتی با آن موافقم را به کسی نمی دهم چه رسد به متنی که واجد این ویژگی نیست. طبیعی است اگر در همان زمان انتشار امکان اطلاع از اصل نامه از مجاری رسمی همچون مطبوعات وجود می‌داشت، اقدام به تکذیب آن می‌کردم. با توجه به این که بنده در موقعیت قرار گرفتن در پست و مقام نیستم امیدوارم که از تکذیببه بنده نیز سوء تعبیر نشود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:٢٠

   

پر مبحث ترین ها