سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتصاب های جدید در صدا و سیما

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٣, ٠١:٣١    نسخه چاپی    
همچنین اخوان بهابادی قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما در امور فناوری و رسانه های نوین در احکامی دیگر تعدادی از مدیران زیرمجموعه خود را معرفی کرد .

رییس سازمان صداوسیما در حکمی پدرام کرباسیان را به سمت رئیس مجامع شرکت های وابسته به این سازمان و صندوق بازنشستگی صداوسیما منصوب کرد.
 
محمد سرافراز در این حکم از کرباسیان ارائه برنامه عملیاتی و تلاش برای کسب درآمد برای سازمان ، و ساماندهی شرکت ها و موسسات وابسته به سازمان و صندوق بازنشستگی را خواسته است .

کرباسیان پیش از این پست هایی نظیر 'مشاور بازرگانی معاون اداری مالی سازمان' ، 'عضو شورای هماهنگی و نظارت بر آگهی های تبلیغاتی سازمان' ، 'مدیر اطلاعات ، آمار و سرمایه گذاری دفتر مجامع شرکت ها و موسسات وابسته' و 'دبیر کمیته مبارزه با قاچاق کالا و ارز در معاونت اداری مالی سازمان' داشته است.

همچنین اخوان بهابادی قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما در امور فناوری و رسانه های نوین در احکامی دیگر تعدادی از مدیران زیرمجموعه خود را معرفی کرد .

به گزارش ایرنا، بر اساس احکام جدیدی که صادر شده جعفر بلوک آذری به سمت مدیرکل هماهنگی و اجرایی ،حسین صابری مقدم به سمت دبیر شورایعالی رسانه های نوین، سید عبدالحمید دستغیبی به سمت مدیرکل صدا و تصویر ، علیرضا پورصابر به سمت مدیرکل فنی پخش ، امیرحسن نافذ به سمت مدیرکل نظارت فنی و ارزیابی استانداردها ، محمد فهمی هشیانی به سمت مدیرکل فرستنده های تلویزیونی و اف ام ، سید عبدالله عظیمی به سمت مدیرکل تحقیقات و جهاد خودکفایی، رضا علیدادی به سمت رئیس مرکز فنی رسانه و سرپرست اداره کل ارتباطات ماهواره ای ، محمد حسین ملاعلیا به سمت مدیرکل ساختمان و تاسیسات ، سید محسن بلادیان به سمت مدیرکل ارتباطات زمینی و محمدرضا سلیمیان به سمت مدیرکل فرستنده های رادیویی سازمان صدا و سیما منصوب شدند.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٣, ٠١:٣١

   

پر مبحث ترین ها