سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعداد زندانیان ایرانی در اوکراین به صفر رسید

بروز شده : ۵-١٠-١٣٩٣, ٢١:٣٠    نسخه چاپی    
با انتقال محکوم یاد شده، سه زندانی ایرانی در اوکراین وجود داشت که پیش از این با پیگیری‌های سفارت‌ کشورمان در اوکراین، این افراد آزاد شدند و اکنون هیچ یک از اتباع ایرانی در اوکراین زندانی نیستند.

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل ارتباط با قوه قضاییه وزارت دادگستری از به صفر رسیدن تعداد اتباع ایرانی محبوس در زندان‌های اوکراین خبر داد.

شاهرخ هدایتی در گفت‌و‌گو با تسنیم، گفت: پیش تر 4 تبعه ایرانی بنا به دلایل مختلف در اوکراین زندانی شده بودند که یکی از ایرانیان زندانی در اوکراین برای گذراندن ادامه محکومیت خود به کشور منتقل شد.

این مقام مسئول در وزارت دادگستری اضافه کرد: انتقال این محکوم پس از طی تشریفات قانونی و هماهنگی‌های لازم بین مقامات قضایی دو کشور، وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و سفارت کشورمان در اوکراین انجام شد و تبعه ایرانی زندانی در اوکراین، یکشنبه شب هفته جاری از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور منتقل و تحویل مقامات قضایی شد.

 

هدایتی یادآور شد: این تبعه ایرانی به دلیل ارتکاب جرائم مربوط به مواد مخدر در اوکراین دستگیر و محکوم شده بود.

سرپرست اداره کل ارتباط با قوه قضاییه وزارت دادگستری اضافه کرد: با انتقال محکوم یاد شده، سه زندانی ایرانی در اوکراین وجود داشت که پیش از این با پیگیری‌های سفارت‌ کشورمان در اوکراین، این افراد آزاد شدند و اکنون هیچ یک از اتباع ایرانی در اوکراین زندانی نیستند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٠-١٣٩٣, ٢١:٣٠

   

پر مبحث ترین ها