سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تابش صفحه ای در فیس بوک ندارد

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ٢٢:۴٣    نسخه چاپی    
علی اکبر فرهید مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد طی مصاحبه ای با پایگاه تحلیلی خبری 598 که در فضای مجازی و برخی نشریات نیز بازنشر یافته است در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه: ' به نظر شما محرک اصلی این مخالفت ها (تدفین هشت شهید گمنام در صحن اصلی مجموعه امیرچقماق یزد) چه کسانی هستند؟' چنین ادعا و اظهار نموده :' افرادی که از زمان اصلاحات باقی مانده اند و نیات سیاسی دارند.'

دفتر نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه ای، مطلب منتسب به نماینده اردکان در یکی از پایگاه های خبری مبنی بر پیغام محمدرضا تابش از طریق صفحه فیس بوک خود برای جلوگیری از تدفین هشت شهید گمنام در صحن اصلی مجموعه امیرچقماق یزد، که در برخی سایت ها و نشریات نیز بازنشر یافته است را تکذیب کرد.
 
به گزارش روابط عمومی دفتر محمدرضا تابش در این اطلاعیه آمده است: علی اکبر فرهید مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد طی مصاحبه ای با پایگاه تحلیلی خبری 598 که در فضای مجازی و برخی نشریات نیز بازنشر یافته است در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه: ' به نظر شما محرک اصلی این مخالفت ها (تدفین هشت شهید گمنام در صحن اصلی مجموعه امیرچقماق یزد) چه کسانی هستند؟' چنین ادعا و اظهار نموده :' افرادی که از زمان اصلاحات باقی مانده اند و نیات سیاسی دارند.'

این اطلاعیه می افزاید: فرهید در این مصاحبه ادامه داد که تابش نماینده مردم اردکان در مجلس و پسر خواهر خاتمی در فیس بوک خود پیام داده که جناح مقابل را شکست دهید . از طرفی وقتی مقام ارشد استان با خاتمی دیدار می کند نباید بیش از این انتظار داشت '.

 

این اطلاعیه می افزاید: در راستای تنویر افکار عمومی نسبت به دروغ پردازی های متوهمانه مصاحبه شونده متذکر می شود نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی صفحه ای ندارد. لذا ضمن تکذیب مطلب مزبور که به محمدرضا تابش نسبت داده شده؛ این دفتر حق پیگیری قانونی از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ می دارد.

در ادامه این اطلاعیه بیان شده است: شایان ذکر است این سایت خبری ، مطلب مذکور را دو بار نیز تغییر داده است. یک بار 'جناح مقابل را شکست دهید' به 'جناح مقابل را کنار بزنید' و بار دیگر 'وایبر' را به جای 'فیس بوک' گذاشته است. روزنامه کیهان-چاپ امروز- نیز در 'یادداشت روز' خود به این مطلب کذب و نادرست، استناد نموده است!

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ٢٢:۴٣

   

پر مبحث ترین ها