سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمله نامتعارف «وطن امروز» به روحانی

وطن امروز در حالی به این جمله به رییس جمهور طعنه زده است که اساسا سخن حسن روحانی این بود که نباید کار کشور به جایی برسد که برای اقتدار سلاح تولید کند و برای کالاهای اساسی دست به واردات بزند. این روزنامه با این کارتن نه تنها سخنان روحانی را به تمسخر گرفته است بلکه اظهارات او را کاملا تحریف کرده است.

روزنامه وطن امروز در اقدامی نامتعارف صفحه اول خود را به کارتونی اختصاص داده است که در آن به هجو و تمسخر سخنان رییس جمهور پرداخته است.

 

حسن روحانی چند روز پیش در جمع تولیدکنندگان برتر محصولات کشاورزی گفت "برخی اقتدار ملی را در برد موشک می‌دانند، اما پیشرفت در حوزه کشاورزی است که قدرت و اقتدار ملی را بالا می‌برد."

در آن سخنان رییس جمهور از عملکرد ارتش، بسیج و نیروهای مسلح در "ایجاد اقتدار" دفاع کرد و در عین حال تاکید کرده است: "اگر در کشور انواع سلاح داشته باشیم اما برای گوشت، گندم، جو و روغن و... به دیگران نیازمند باشیم و دست ما به بیرون دراز باشد، اقتدار حاصل نمی‌شود."


همین سخنان باعث شده است که وطن امروز روزنامه تندرو اصولگرایان در شماره امروز خود کارتونی در هجو و نقد این سخنان رییس جمهور به جای تیتر و عکس صفحه اول قرار دهد.

در این کاریکارتور موشکی نمایش داده شده است که در کنار آن نوشته شده است "اینو می فروشیم جاش 25 تن گوشت و روغن وارد می کنیم تا اقتدارمون بالا بره."

به گزارش فرارو، وطن امروز در حالی به این جمله به رییس جمهور طعنه زده است که اساسا سخن حسن روحانی این بود که نباید کار کشور به جایی برسد که برای اقتدار سلاح تولید کند و برای کالاهای اساسی دست به واردات بزند. این روزنامه با این کارتن نه تنها سخنان روحانی را به تمسخر گرفته است بلکه اظهارات او را کاملا تحریف کرده است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٣, ١۶:٣۵

   

پر مبحث ترین ها