سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلیل شباهت سایت احمدی‌نژاد با پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری

به هر حال این سایت رسمی دفتر احمدی‌نژاد است که دو دوره رئیس جمهور این کشور بوده بنابراین به نظر می‌رسد باید رسمیت این سمت‌ها در فرم ساختار گرافیکی این سایت رعایت و به مخاطبان نیز القا می‌شد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری هما در مورد دلیل شباهت سایت مهر مردم به پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری٬ گفت: به هر حال این سایت رسمی دفتر احمدی‌نژاد است که دو دوره رئیس جمهور این کشور بوده بنابراین به نظر می‌رسد که باید رسمیت این سمت‌ها در فرم ساختار گرافیکی این سایت رعایت می‌شد و به مخاطبان نیز القا می‌شد.

 

عبدالرضا داوری در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص دستور احمدی‌نژاد برای تحلیل سخنان روحانی در همایش اقتصاد ایران عنوان کرد: بنده نه چنین خبری را دیدم و نه از اصل این دستور اطلاع دارم.

وی در مورد سایت مهر مردم و دلیل شباهت آن به پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری گفت: به هر حال این سایت رسمی دفتر احمدی‌نژاد است که دو دوره رئیس جمهور این کشور بوده بنابراین به نظر می‌رسد باید رسمیت این سمت‌ها در فرم ساختار گرافیکی این سایت رعایت و به مخاطبان نیز القا می‌شد.

عبدالرضا داوری با بیان اینکه روزنامه اینترنتی هما همچنان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد، گفت: البته به دلیل مشکلاتی که سرورمان داشت با تغییرات فنی طی هفته‌های اخیر مواجه شدیم که از روز گذشته این مشکل برطرف شده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٣, ١۶:۵٨

   

پر مبحث ترین ها