• حبیبی: وحدت بین اصولگرایان مشکل ولی امکان پذیراست

  دبیر کل حزب موتلفه اسلامی همچنین در مورد اجرای مرحله دوم یارانه ها گفت: امیدواریم دولت دراین مرحله به موفقیت دست یابد.

 • ساختار ایران در شرایط کنونی علیه تولید و به نفع رانت خواری است

  وقتی که ما می بینیم که به صورت تمام عیار دور باطل توسعه نیافتگی در ایران با دور باطل تورم گره خورده است، برای خروج از این مهلکه باید گام های بنیادی برداشته شود و هر نوع غفلت از این مسئله هزینه های بسیار سنگینی برای ایران خواهد داشت. ...

 • توافق با ایران نزدیک است

  مذاکره کنندگان ایرانی و غربی در حال کار بر روی پیش نویس توافق نهایی هستند و انتظار می رود ماه آینده متون تنظیم شده را مورد مقایسه قرار دهند.

 • انتقام از دولت یا مردم؟

  تندروها نام این تخریب ها را انتقاد گذاشتند و عنوان می کنند دولت آزادی انتقاد را برنمی تابد در حالی که آنها کوچک ترین اعتقادی به آزادی بیان ندارند و بحث انتقاد آزاد برای آنها صرفا در حد یک ابزار برای پیشبرد منافع است ...

 • سی‌ان ان : چرا باید به توافق هسته‌ای با ایران فرصت داد؟

  در واقع مخالفان دیپلماسی به خوبی این واقعیت را می‌دانند که در ازای تحریم‌ها ایران به تولید سانتریفیوژ ادامه داده است و در نتیجه سال‌هاست که نیاز به در پیش گرفتن مسیر جدید در قبال سیاست آمریکا درباره ایران احساس می‌شود. ...

خروجی خبرخوان 19 دی آنلاین

پربیننده ترین ها نمایش [کلیک کنید]
آخرین اخبار کل نمایش [کلیک کنید]
اخبار استان قم نمایش [کلیک کنید]
سیاسی نمایش [کلیک کنید]
ورزشی نمایش [کلیک کنید]
اخبار ویژه نمایش [کلیک کنید]
مقالات نمایش [کلیک کنید]
بین المللی نمایش [کلیک کنید]
تحلیل نمایش [کلیک کنید]
گفتگو نمایش [کلیک کنید]
گزارش نمایش [کلیک کنید]
فرهنگی نمایش [کلیک کنید]
حوزه نمایش [کلیک کنید]
فناوری اطلاعات نمایش [کلیک کنید]
اجتماعی نمایش [کلیک کنید]
طنز نمایش [کلیک کنید]
اقتصادی نمایش [کلیک کنید]
گزارش تصویری / چندرسانه ای نمایش [کلیک کنید]
گوناگون نمایش [کلیک کنید]

RSS چیست ؟


مخفف Rich Site Summary به معنی " چکیده سایت " یا " مختصر و مفید سایت " است و به شما امکان می‌دهد تا از آخرین خبرها و عناوین سایت و یا وبلاگهای مورد علاقه خود با خبر باشید، بدون آنکه نیازی داشته باشید به آنها سر بزنید.

کاربردهای اصلی RSS دو مورد زیر هستند: - نمایش تازه‌ترین عناوین وب‌سایت‌های دیگر در وب‌سایت خود و یا بالعکس ( اشتراک مطالب جدید) - دریافت جدیدترین مطالب سایت‌های مورد علاقه با استفاده از نرم‌افزارهای ویژه ( وبگردی با کارآیی بیشتر)

بدون وجود RSS شما باید هر روز سایت های مورد علاقه خود را را چک کنید تا بتوانید از تازه های آنها با خبر شوید. اما با این تکنولوژی ، شما ، RSS چندین سایت را در یک برنامه RSS aggregator یا (RSS خوان) در کنار هم می بینیند و تایتل نوشته های اخیر سایت ها را بدون مراجعه به آنها مشاهده میکنید.

RSS Reader چیست؟ RSS Reader یک نرم‌افزار RSSخوان الکترونیکی است. اکنون نرم‌افزارهای بسیاری در این زمینه وجود دارند که می‌توان با دانلود آنها RSS خواند. اما به تازگی مرورگرهای اینترنتی نیز به سیستم RSSخوانی الکترونیکی مجهز شده‌اند. از نرم افزار های RSS خوان میتوان به Thunderbird و Google Reader اشاره کرد.