سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعیین مقصد نخستین سفر استانی روحانی

حفظ سلامت نظام اداری از مهمترین موضوعاتی است که آقای روحانی بر آن تاکید دارند و از این رو ستادی توسط رییس جمهوری برای این منظور تشکیل شد که با هماهنگی سایر قوا بتوان برای مقابله با رانت خواری وارد عمل شد.
معاونت اجرایی رییس جمهوری اعلام کرد: رییس جمهوری اواخر دی ماه جاری به شهر اهواز سفر می کند.

«محمد شریعتمداری» شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم یادبود مادر وزیر امورخارجه در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که «با توجه به گفته شهردار اهواز در جلسه با وزیر کشور در خصوص سفر رییس جمهوری به اهواز»، گفت: وزیر کشور و شهردار اهواز هر دو راست گفته اند و قرار است رییس جمهوری اواخر دی ماه به شهر اهواز سفر کند.
شریعتمداری در پاسخ به پرسش دیگری در مورد دستور رییس جمهوری برای مبارزه با ویژه خواری گفت: دولت یازدهم از ابتدا بنا را بر این قرار داد که با رانت خواری مقابله کند.

معاون اجرایی رییس جمهوری اضافه کرد: حفظ سلامت نظام اداری از مهمترین موضوعاتی است که آقای روحانی بر آن تاکید دارند و از این رو ستادی توسط رییس جمهوری برای این منظور تشکیل شد که با هماهنگی سایر قوا بتوان برای مقابله با رانت خواری وارد عمل شد.
وی در پاسخ به چرایی صدور این دستور توسط رییس جمهوری گفت: طی ماه های گذشته شاهد سوء استفاده های گوناگوی بودیم که به این ترتیب زنگ خطری به وجود آمد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٢, ١١:٠١

   

پر مبحث ترین ها