سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ماجرای پرتقال شب عید تکرار نخواهد شد

بروز شده : ٧-١١-١٣٩٢, ١١:۵۴    نسخه چاپی    
پس از این با نزدیک شدن به شب‌های عید بازرسی‌ها در شبکه توزیع کالا تشدید خواهد شد. فراهانی درباره‌ تعداد بازرسان طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید، اظهار کرد: 3500 بازرس و 21 هزار ناظر افتخاری به صورت نامحسوس در این طرح حضور دارند.
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان گفت: از ابتدای بهمن ماه طرح تشدید نظارت بر بازار تأمین کالای شب عید آغاز و با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، نظارت‌ها بر بازار توزیع شدت پیدا می‌کند.
مجتبی فراهانی با اشاره به نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال و آغاز طرح‌های نظارتی بازار شب عید به ایسنا اظهار کرد: مطابق رویه سال‌های گذشته، بسته نظارتی و پالایش بازار شب عید تهیه و مقدمات اجرای آن در حال فراهم شدن است. وی ادامه داد: این بسته در جلساتی که در بهمن‌ماه برگزار می‌شود تهیه خواهد شد و سیب و پرتقال و سایر کالاهای پرمصرف، عمده مواردی است که مقدمات لازم برای جلوگیری از هرگونه تخلف در مورد آن‌ها اتخاذ می‌شود.

فراهانی با بیان این‌که در حال حاضر در مرحله بررسی، کنترل و نظارت تأمین کالا هستیم، خاطرنشان کرد: چالش‌ها از حداقل پنج سال قبل در بازار شب عید را مورد بررسی قرار دادیم و امسال سعی کردیم نقاط ضعف‌ قبلی را برطرف کنیم. معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان با تأکید بر این‌که این معضلات و مشکلات به تمام استان‌های کشور ابلاغ شده است، ابراز امیدواری کرد که امسال با مشکلات سال گذشته بخصوص گرانی و کمبود پرتقال در ایام نوروز مواجه نشویم.
وی با اشاره به این‌که تشدید بازرسی‌ها از شبکه تأمین کالا از اول بهمن‌ماه آغاز شده است، گفت: پس از این با نزدیک شدن به شب‌های عید بازرسی‌ها در شبکه توزیع کالا تشدید خواهد شد. فراهانی درباره‌ تعداد بازرسان طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید، اظهار کرد: 3500 بازرس و 21 هزار ناظر افتخاری به صورت نامحسوس در این طرح حضور دارند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١١-١٣٩٢, ١١:۵۴

   

پر مبحث ترین ها