سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در جلسه امروز شورای شهر مطرح شد

ساعی: از حق من و عباس جدیدی برای حضور در فدراسیون دفاع نشد

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: زمانی که حق بنده و عباس جدیدی را برای حضور در فدراسیون خوردند از ما دفاع نشد مگر آن موقع دفاع کردن از ما جزء کیانی از شورا نبود؟
رضا تقی‌پور سخنگوی شورای شهر تهران در جریان چهل و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران درباره استعفای دنیامالی از عضویت در شورای شهر برای حضور در فدراسیون قایقرانی، با بیان اینکه بیش از 60 سال است که این کار انجام می‌شود، اظهار داشت: کار ما دفاع از کیان شورا در مقابل وزارت ورزش و سازمان بازرسی است.

هادی ساعی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در ادامه اظهارات تقی‌پور گفت: بهتر بود زمانی که حق بنده و عباس جدیدی را خوردند از ما دفاع می‌کردید مگر آن موقع دفاع کردن از ما جزء کیانی از شورا نبود؟

عباس جدیدی معاون نظارت شورای شهر تهران نیز با تأیید اظهارات ساعی، گفت: حق بنده و ساعی برای حضور در فدراسیون خورده شد اما هیچکس اقدامی انجام نداد ولی به هر ترتیب معتقدم دنیا مالی باید در شورای شهر و فدراسیون قایقرانی حضور داشته باشد.

تقی‌پور در ادامه اظهارات ساعی و جدیدی اظهار داشت: جدیدی و ساعی حق شکایت دارند و می‌توانند موضوع خود را از طریق مراجع قضایی پیگیری کنند؛ البته کار درست را آقای دنیامالی کرده که قبل از حضور در انتخابات فدراسیون‌های ورزشی استعفای خود را به هیئت رئیسه ارائه کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٢, ١٠:۴٩

   

پر مبحث ترین ها