سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بهره‌مندی همه کشاورزان از بیمه‌های اجتماعی

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٢, ١٠:٠٣    نسخه چاپی    
با برداشته شدن سقف سنی مردان بالای 55 سال و زنان بالای 50 سال روستایی و عشایری می‌توانند به عضویت این صندوق درآمده و از مزایای آن بهره‌مند شدند.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر گفت: کشاورزان ساکن شهرها می‌توانند در همه بخشهای کشاورزی و دامداری برای بیمه کردن خود و خانواده‌هایشان اقدام کنند
حسن کلانتری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: باتوجه به جمعیت 14 میلیون نفری روستائیان کشور اقدامات مقتضی به منظور آشنایی آنها با بیمه‌های اجتماعی این صندوق تا حدودی زیادی صورت گرفته که با همکاری سایر نهادها رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی این امر و با تمهیدات اندیشیده‌ شده به منظور جذب این افراد امیدواریم شاهد پوشش کامل این جمعیت در زیر چتر حمایتی بیمه‌های اجتماعی باشیم.

وی در ادامه با اشاره به حذف سقف سنی برای عضویت در بیمه‌‌های اجتماعی روستاییان و عشایر تصریح کرد: با برداشته شدن سقف سنی مردان بالای 55 سال و زنان بالای 50 سال روستایی و عشایری می‌توانند به عضویت این صندوق درآمده و از مزایای آن بهره‌مند شدند.
مدیرعامل صندوق بیمه‌های اجتماعی روستائیان و عشایر کشور خاطر نشان کرد: در حال حاضر روستائیان با سن بالا به طور معمول از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند هستند که علاوه بر آنها کشاورزان ساکن شهرها نیز می‌توانند در تمامی بخش‌های کشاورزی و دامداری برای بیمه کردن خود و خانواده‌هایشان اقدام کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٢, ١٠:٠٣

   

پر مبحث ترین ها