سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قبل از سفر با وزارت راه تماس بگیرید/انتخاب بهترین مسیر

همچنین با شماره تلفن 88925252 می توان اطلاعات وضع راه‌های کشور را از طریق نمابر دریافت کرد و سامانه اطلاع رسانی www.iran141.ir نیز آخرین اطلاعات حوزه‌ راه‌ها را ارئه می دهد.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از مسافران هوایی و جاده‌ای خواست پیش از حرکت از منزل در تماس با تلفن‌های گویای این وزارت از تاخیرها، وضع هوا و باز بودن جاده‌ها مطلع شوند.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، سید قاسم بی نیاز اعلام کرد: تلفن 134 هواگوی سازمان هواشناسی وزارت راه و شهرسازی آماده پاسخگویی به شهروندان در باره وضع هوای تمام مناطق، اطلاعیه های هواشناسی و توصیه به شهروندان است.وی اظهار داشت: مسافران جاده ای نیز به منظور کسب اطلاعات درباره وضع جاده ها، مسافت ها و انتخاب بهترین مسیر و دیگر موارد می‌توانند با شماره تلفن 141 تماس بگیرند.

بی نیاز تاکید کرد :همچنین با شماره تلفن 88925252 می توان اطلاعات وضع راه‌های کشور را از طریق نمابر دریافت کرد و سامانه اطلاع رسانی www.iran141.ir نیز آخرین اطلاعات حوزه‌ راه‌ها را ارئه می دهد.

بی نیاز گفت : سامانه تلفن گویای 199 نیز پاسخگوی اطلاعات پرواز در زمینه دریافت اطلاعات و جدول زمانی پروازهاست. مسافران و استقبال کنندگان می‌توانند قبل از حرکت از منزل در تماس با این شماره تلفن از ساعت پرواز اطمینان حاصل کنند.رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: تلفن 5149 آماده پاسخگویی به مسافران ریلی در زمینه فروش بلیت، برنامه حرکت قطارها ، اطلاعات موجودی دفاتر آژانس‌ها و .... است.

بی نیاز اعلام کرد: سامانه پیامک مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه وشهرسازی به شماره 30007070 و شماره تلفن 82244090 آماده دریافت پیام‌های شهروندان است.رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه وشهرسازی سفری ایمن برای تمامی مسافران آرزو ‌و توصیه کرد: شهروندان از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و دوباره تاکید کرد مسافران پیش از حرکت می توانند برای دریافت اطلاعات کامل با تلفن‌های گویای وزارت راه وشهرسازی در زمینه راه‌های کشور (شماره 141)، قطارها ( شماره 5149)، پروازها (شماره199) و وضع هوای همه مناطق کشور (134) در 24 ساعت شبانه روز تماس بگیرند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٢-١٣٩٢, ١١:٣۶

   

پر مبحث ترین ها