سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیش از 29 میلیون سفر در 8 روز تعطيلات نوروزي

بروز شده : ٩-٠١-١٣٩٣, ١٢:١۶    نسخه چاپی    
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر توضیح داد: تعداد بازدید ها از مراکز تاریخی و فرهنگی هم تا پایان هفتم فروردین بیش از 11 میلیون و70هزارو 163 نفر به ثبت رسیده است.
رئیس ستاد مرکزی خدمات هماهنگی سفر از اقامت بیش از 29 میلیون نفر-شب در 8روز تعطیلات نوروزدر مراکز اقامتی از جمله هتل ها ، منازل استیجاری،کمپ های موقت، کلاس های مدارس خبرداد.

به گزارش روز شنبه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، مرتضی رحمانی موحد گفت: تا پایان هفتم فروردین بیش از 29 میلیون و 92 هزار اقامت نفر_شب به ثبت رسیده است که در هتل ها و هتل آپارتمان ها، منازل استیجاری، کمپ های موقت، کلاس های مدارس، خوابگاه های دانشجویی و میهمانسرای ادارات و چادر های مسافرتی اسکان داشته اند.

وی میزان اقامت را در هتل ها 4.5 درصد عنوان کرد و گفت:بر اساس آمار تجمیع شده هشت روز گذشته کمپ های موقت 15 درصد، خوابگاه های دانشجویی و میهمانسرای ادارات 16 درصد، کلاس های مدارس 17.5 درصد، منازل استیجاری 17.7 درصد، و چادرهای مسافرتی 30درصد از اقامت 29 میلیونی را به خود اختصاص داده اند.

رحمانی موحد گفت: تا کنون بیش از 19 هزار و 539 مورد بازدید نظارتی هم انجام شده است که از این میزان 5 هزارو377 بازدید مربوط مراکز اقامتی بوده است.

معاون گردشگری کشور ادامه داد: بازدید های نظارتی تاکنون به تعطیلی یا تعلیق 73 مرکز اقامتی و 3 دفتر خدمات مسافرتی و 9 مورد مرکز پذیرایی منجرشده است.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر توضیح داد: تعداد بازدید ها از مراکز تاریخی و فرهنگی هم تا پایان هفتم فروردین بیش از 11 میلیون و70هزارو 163 نفر به ثبت رسیده است.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠١-١٣٩٣, ١٢:١۶

   

پر مبحث ترین ها