سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واژگونی قطار مشهد-تهران هیچ تلفاتی نداشت/ تردد ریلی به حالت عادی برگشت

: همه 400 مسافر این قطار در ساعت 7 و 45 دقیقه صبح با واگن های سالم همین قطار و همچنین قطار محلی مشهد – شاهرود به مقصد اعزام شدند.
مدیر کل راه آهن شمال شرق با اشاره به واژگونی یک رام قطار مسافربری مشهد - تهران در ایستگاه بکران میامی گفت: خوشبختانه هیچ گونه تلفاتی در این سانحه نداشتیم.

امیر حسین تاوپور در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در ساعت 4 و 50 دقیقه بامداد صبح روز یکشنبه خبری مبنی بر وقوع واژگونی یک رام قطار مسافربری مشهد - تهران به شماره 508 در حدفاصل 110 کیلومتری شاهرود واصل شد، اظهار داشت: در این سانحه پنج واگن از ریل خارج شدند.

وی با بیان اینکه علت وقوع حادثه توسط کارشناسان اداره کل راه آهن شمال شرق در دست بررسی است، افزود: همه 400 مسافر این قطار در ساعت 7 و 45 دقیقه صبح با واگن های سالم همین قطار و همچنین قطار محلی مشهد – شاهرود به مقصد اعزام شدند.

مدیر کل راه آهن شمال شرق همچنین با اشاره به تردد روزانه حدود 88 رام قطار مسافربری از این محور گفت: روزانه بالغ بر 40 هزار مسافر از این مسیر ترانزیت می شوند.

تاوپور در خاتمه تصریح کرد: در حال حاضر با بازسازی ریل، مسیر قطارها باز شد و تردد آنها به حالت عادی برگشت.

به گزارش مهر، طبق اطلاعات واصله از زمان وقوع سانحه، کلیه دستگاه های ذیربط شهرستان شاهرود از جمله هلال احمر در محل حاضر شده و بلافاصله دو تیم امداد و نجات جاده ای از پایگاه های بین شهری هلال احمر میامی و ری آباد نیز به منطقه اعزام شدند.

بنا بر این گزارش پنج نفر از مسافران بصورت سرپایی مداوا شده و نیازی به اعزام به مراکز درمانی نداشته اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠١-١٣٩٣, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها