سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احتمال توقف موقتی اعزام زائران ایرانی به عتبات

با توجه به برگزاری انتخابات در عراق در روز دهم اردیبهشت ماه، احتمال توقف کوتاه مدت اعزام زائران ایرانی به عتبات از 5 و 6 اردیبهشت ماه به مدت پنج روز وجود دارد.
مدیر کل عتبات سازمان حج وزیارت با اشاره به برگزاری انتخابات پارلمانی در عراق در دهم اردیبهشت ماه از احتمال توقف موقت اعزام زائران ایرانی به عتبات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری، محسن نظافتی با اعلام این خبر افزود: با توجه به برگزاری انتخابات در عراق در روز دهم اردیبهشت ماه، احتمال توقف کوتاه مدت اعزام زائران ایرانی به عتبات از 5 و 6 اردیبهشت ماه به مدت پنج روز وجود دارد.

وی با بیان اینکه هنوز این خبر به صورت رسمی تایید نشده است، تصریح کرد: در صورت اعلام رسمی این خبر از سوی کشور عراق، اعزام زائران ایرانی در ایام انتخابات حدود پنج روز متوقف و پس از برگزاری انتخابات مجددا از سر گیری خواهد شد.

نظافتی یادآور شد: بزودی برنامه کاروان های اعزامی به عتبات را در زمان برگزاری انتخابات کشور عراق به دفاتر حج و زیارت استان ها و مدیران کاروان ها اعلام خواهیم کرد تا آن دسته از زائران عزیز که قصد دارند در این ایام به عتبات اعزام شوند در جریان برنامه سفر خود قرار بگیرند.

همزمان با انتخابات مرزهای هوایی ، دریایی و زمینی این کشور چند روز بسته می شود و در روز انتخابات نیز رفت و آمد خودروها در این کشور ممنوع و اداره های دولتی تعطیل است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ٢٢:٢١

   

پر مبحث ترین ها