سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امکان انصراف از یارانه پس از ثبت‌نام

از سوی دیگر اطلاعاتی که در فرم از هموطنان متقاضی خواسته شده است، پیچیده نیست و به راحتی می‌توان پاسخ داد.
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها گفت : با توجه به این که فعلا هیچ امکان ویرایش اطلاعات خانوار در نام نویسی یارانه وجودندارد، سرپرستان خانوار به دقت اطلاعات خود را هنگام ثبت نام وارد سایت رفاهی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نجفی در پاسخ به این پرسش که آیا پس از ثبت نام برای دریافت یارانه، می‌توان نسبت به انصراف از دریافت آن اقدام کرد؟ گفت: بله، در دو روز آخر ثبت نام یعنی روزهای 30 و 31 فروردین ۹۳ فرصتی ایجاد می‌شود، تا کسانی که ثبت نام کردند، اما پس از آن به نتیجه رسیدند که می‌توانند به انصراف و این حرکت ملی بپیوندند، آنها هم می‌توانند ثبت نام خود را پس بگیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مورد امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده خانوار در نام نویسی یارانه تدابیری اندیشیده‌اید، گفت: تاکنون هیچ زمانی برای ویرایش اطلاعات در نظر گرفته نشده است و از این رو توصیه جدی ما به مردم این است که در زمان ثبت نام، اطلاعات درخواستی را با حداکثر دقت و حوصله تکمیل نمایند که خطاها به حداقل برسد، زیرا سامانه اینترنتی ثبت نام کاملاً ساده طراحی شده، به نحوی که افراد با حداقل دانش کامپیوتری هم می‌توانند با مراجعه به سامانه رفاهی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها افزود: از سوی دیگر اطلاعاتی که در فرم از هموطنان متقاضی خواسته شده است، پیچیده نیست و به راحتی می‌توان پاسخ داد.

وی گفت: حتی برخی پرسش‌ها مانند برخورداری از ملک مسکونی یا تعیین گروه درآمدی خانوار علامت‌زدنی است، که این خود احتمال خطا را تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد. از این رو اگر فرم ها با دقت کافی تکمیل شود، دیگر نیازی به ویرایش نخواهد بود.
telegram 19dey.com
gholamreza    27 فروردین 1393 13:33
man 23 sabtenam kardam ama hich payamaki baraye telefon hamraham nayoomade ka kode peygiri bedahad be man che konan?
  • 0
ho3ein    27 فروردین 1393 14:22
آخه این چه تصمیمی که شما گرفتین.امکان انصراف هست ولی امکان ویرایش اطلاعات نیست...!به خدا این حرفا خ زشته
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩٣, ١٢:۵٠

   

پر مبحث ترین ها