سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توجیه اسکانیا درباره آتش‌ گرفتن اتوبوس‌ها: دستکاری می‌کنند

بروز شده : ١-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:۵٠    نسخه چاپی    
این تغییرات ایجاد شده در وقوع سوانح و حوادث اخیر نقش مستقیم و بسزایی داشته است و از همین رو طی نامه ای به وزیر راه و شهرسازی خواستار ایجاد شرایطی برای فراخوان تمامی اتوبوس ها تولید شده شدیم.
مدیر عامل کارخانه عقاب اسکانیای سمنان، سازنده اتوبوس‌های اسکانیا در ایران گفت: تغییرات ایجاد شده در خارج از کارخانه عامل مشکلات بوجود آمده در اتوبوس‌های اسکانیاست.

به گزارش ایسنا، عبدالله اکبری‌راد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دست کاری در اتوبوس های این کارخانه با هدف ایجاد کاربری‌های غیرقانونی انجام می‌شود و این اتوبوس را به تانکر سوخت و ارابه مرگ مبدل می‌کند.

وی اضافه کرد: این تغییرات ایجاد شده در وقوع سوانح و حوادث اخیر نقش مستقیم و بسزایی داشته است و از همین رو طی نامه ای به وزیر راه و شهرسازی خواستار ایجاد شرایطی برای فراخوان تمامی اتوبوس ها تولید شده شدیم تا با بررسی تغییرات و مرتفع کردن آنها علاوه بر ممانعت از فعالیت اتوبوس هایی که تغییرات خطرآفرین در آنها ایجاد شده، از حوادث احتمالی در آینده جلوگیری شود.

مدیرعامل کارخانه عقاب اسکانیای سمنان آمادگی این کارخانه را برای انجام فراخوان اتوبوس های تولیدی با هماهنگی کمیسیون ایمنی راه ها اعلام کرد و افزود: شرکت عقاب افشان محصولی ایمن، راحت، محکم و استاندارد تولید می کند و این مهم را از آغاز تولید و ورود این محصولات به بازار کشور ثابت کرده است.

وی از کارخانه عقاب افشان سمنان به عنوان یک واحد تولیدی دانش محور یاد کرد و گفت: این واحد تولیدی با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص کارآمد فعالیت و همه تولیدات آن از استاندادهای لازم برخوردارند و از این رو شرکت عقاب افشان به یک واحد صادرات محور در ایران تبدیل شده است.

مدیرعامل کارخانه عقاب افشان سمنان سازنده اتوبوس های اسکانیا در ایران به تولیدات موفق این واحد تولیدی اشاره کرد و یادآور شد: در همین راستا مدل"درسا" از تولیدات این شرکت که از استانداردهای ملی و فرا ملی برخوردار است از اواخر هفته جاری در نمایشگاه بین المللی ترکیه به نمایش گذاشته می شود.

وی با بیان اینکه توسعه هدف هر واحد تولیدی و صنعتی موفق است، اظهار کرد: شرکت عقاب اسکانیای سمنان از بدو آغاز به کار با هدف توسعه بیشتر همواره در جهت ارتقاء کیفی تولیدات خود کوشیده است.

اکبری راد با بیان اینکه هر محصولی که در این کارخانه تولید می شود از استانداد لازم برخوردار است، افزود: این واحد آمادگی دارد که برای دفاع از محصولات خود، پاسخگوی مراجع قانونی باشد و کیفیت تولیدات خود را تشریح و تبیین کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها