سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در واکنش به یک اظهار نظر درباره پارازیت ها؛

وزیر بهداشت: هیچ ابایی برای گفتن حقیقت ندارم

بروز شده : ٢-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۴٨    نسخه چاپی    
وی در خصوص نتیجه بررسی تاثیر پارازیت ها بر روی سلامت گفت: من خبر جدیدی ندارم هر چه در گذشته گفته بودم به همان معتقد هستم. اجازه دهید هیاتی که دارد بر روی این موضوع کار می کند بیاید و توضیح دهد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در واکنش به اظهار نظر اخیر در خصوص تاثیر پارازیت ها گفت : من قبلا گفته ام در حوزه وزارت بهداشت و به عنوان مسوول سلامت در دولت هیچ ابایی ندارم که حقیقت را - برای پارازیت ها - بگویم.

دکتر سید حسن هاشمی روز سه شنبه در حاشیه برگزاری همایش ملی اهدای نشان ایمنی و سلامت در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه حقیقت گویی وظیفه ما است، افزود: این حق مردم است و باید بدانند و من می گویم.

به گزارش ایرنا روز گذشته رییس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران اظهارداشت: هیچ کس نمی تواند بگوید که پارازیت ها اثر ندارد این در حالی است که پارازیت ها بر روی بدن انسان تاثیر منفی دارد.
وزیر بهداشت در واکنش به این اظهارات به ایرنا گفت: آقای دکتر ... در این زمینه صاحبنظر نیستند و اطلاع ندارند. ولی اگر اطلاع رسانی ناصحیح می کنند باید پاسخگو باشند.

وی در خصوص نتیجه بررسی تاثیر پارازیت ها بر روی سلامت گفت: من خبر جدیدی ندارم هر چه در گذشته گفته بودم به همان معتقد هستم. اجازه دهید هیاتی که دارد بر روی این موضوع کار می کند بیاید و توضیح دهد.

وزیر بهداشت، پیش تر گفته بود که گروهی متشکل از کارشناسان وزارت ارتباطات، بهداشت، سازمان انرژی اتمی و سایر دستگاه های مربوطه در مورد تاثیر پخش پارازیت بر سلامت مردم تحقیق می کند.

وی همچنین پیش تر گفت: کمیته بررسی کننده پارازیت ها با آزادی کامل در حال تحقیق درباره تاثیر پارازیت ها بر سلامت مردم است و اگر مشکلی در این راستا وجود داشته باشد، اعلام می کند. گزارش های اولیه نشان می دهد آن بخش از پارازیت ها که وجود دارد، از نظر جسمی مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند اما باید تحقیقات این کمیته تکمیل شود.

وی همچنین امروز به خبرنگار ایرنا تاکید کرد که با هر گونه حاشیه پردازی در خصوص پارازیت ها و تاثیر آنها بر روی سلامت مخالف است .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۴٨

   

پر مبحث ترین ها