سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واریز 300 هزار تومان از مطالبات بازنشستگان کشوری در روز کارگر

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩٣, ١۶:٢٢    نسخه چاپی    
تاکنون یک میلیون و 650 هزار تومان از معوقات بازنشستگان پرداخت شده و با احتساب پرداخت این مرحله مجموع معوقات واریز شده به حساب بازنشستگان مشمول به یک میلیون و 950 هزار تومان می رسد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تاکید وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تسریع در پرداخت مطالبات باقی مانده بازنشستگان گفت: در این مرحله 300 هزار تومان از مطالبات بازنشستگان روز یازدهم اردیبهشت ماه به حساب بانکی آنان واریز خواهد شد.

«ایراندخت عطاریان» امروز با اعلام این مطلب افزود : تاکنون یک میلیون و 650 هزار تومان از معوقات بازنشستگان پرداخت شده و با احتساب پرداخت این مرحله مجموع معوقات واریز شده به حساب بازنشستگان مشمول به یک میلیون و 950 هزار تومان می رسد.

وی حمایت و پشتیبانی دولت تدبیر و امید در صدور مجوزهای لازم و تامین منابع مالی را نشانگر توجه و دغدغه دولت نسبت به معیشت بازنشستگان کشوری دانست و گفت: از نگاه دولت بازنشستگان با داشتن تجارب اجتماعی جایگاه ویژه ای در جامعه دارند و باید تمام امکانات و تمهیدات لازم برای بهبود وضعیت زندگی و رفاه حال آنان انجام گیرد.

به گزارش ایرنا، وی تصریح کرد: خوشبختانه در بودجه 1393 در بخش خدمات رفاهی اعتبار قابل توجهی در نظر گرفته شده و بازنشستگان در ماه های آینده شاهد آثار و نشانه های تصمیمات و اقدامات دولت در جهت افزایش سطح رفاه حال بازنشستگان خواهند بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩٣, ١۶:٢٢

   

پر مبحث ترین ها