سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییسی: بازگشت بیت المال اولویت پرونده زنجانی است

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩٣, ٠٠:۵۵    نسخه چاپی    
رییسی با اظهار بی اطلاعی از پرونده معروف به ˈر- ضˈ گفت: در خصوص پرونده بابک زنجانی میزان اموال زیاد است و باید به طور جدی رسیدگی شود.
معاون اول قوه قضاییه گفت: اولویت اصلی در پرونده بابک زنجانی بازگشت مال به بیت المال است.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی روز یکشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای دادگستری استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: دستگاه قضایی تمام توانش را چه در دادسرای عمومی و چه در دادگاه انقلاب به کار می برد تا بتواند اموال را به بیت المال برگرداند.

وی افزود: از مسوولان نظام بانکی می خواهیم که وظیفه خود را به درستی انجام داده و ذخایر، پول و مال کشور را در اختیار افراد غاصب قرار ندهند.
رییسی با اظهار بی اطلاعی از پرونده معروف به ˈر- ضˈ گفت: در خصوص پرونده بابک زنجانی میزان اموال زیاد است و باید به طور جدی رسیدگی شود.

مهم ترین پرونده های مربوط به مقامات در تهران رسیدگی می شود

به گزارش ایرنا، رییسی با بیان اهمیت دادگستری استان تهران گفت: مهم ترین پرونده های مربوط به مقامات در دادگستری استان تهران رسیدگی می شود و بیشترین نیروی انسانی در حوزه دادگستری استان تهران مشغول هستند.

وی ادامه داد: برای تصدی ریاست کل دادگستری استان تهران باید فردی انتخاب می شد که هم از لحاظ مدیریتی قوی باشد و هم علمی و آقای اسماعیلی بهترین گزینه برای این امر بود.
وی در مورد جنجال آفرینی رسانه های غربی روی موضوع بند 350 اوین اظهار داشت : این جنجال آفرینی که متاسفانه رسانه های ضد انقلاب راه انداختند، خود محصول ایستادگی چند نفر در مقابل اجرای قانون بود.

معاون اول قوه قضاییه ابراز امیدواری کرد که با انتخاب اسماعیلی به سمت ریاست کل دادگستری استان تهران، گام های ماندگاری در دادگستری استان تهران و اعتماد عمومی در جهت اجرای عدالت و رسیدگی های سریع و دقیق به پرونده ها برداشته شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩٣, ٠٠:۵۵

   

پر مبحث ترین ها