سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دریافت شماره تماس برای خرید بلیت قطار الزامی شد

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩٣, ١٨:۵٠    نسخه چاپی    
ارائه شماره تماس خریداران بلیت به اپراتورهای فروش بلیت قطار، به منظور اطلاع‌رسانی‌های ضروری از قبیل: تأخیر، لغو حرکت یا خسارتی شدن یک قطار و ... از طریق تلفن مسافر است.
متقاضیان خرید بلیت قطارهای مسافری هنگام خرید بلیت، شماره تماس ضروری و ترجیحا تلفن همراه خود را باید به اپراتورهای فروش نمایندگی‌های مجاز عرضه بلیت قطار اعلام کنند.

شرکت حمل و نقل ریلی رجاء اعلام کرد: ارائه شماره تماس خریداران بلیت به اپراتورهای فروش بلیت قطار، به منظور اطلاع‌رسانی‌های ضروری از قبیل: تأخیر، لغو حرکت یا خسارتی شدن یک قطار و ... از طریق تلفن مسافر است.
بر اساس اعلام روابط عمومی رجاء، تسریع در اطلاع‌رسانی‌ها با ارائه شماره تلفن همراه مسافر به جای شماره تلفن ثابت، برای این شرکت امکان‌پذیرتر خواهد بود.

روابط عمومی رجاء از هموطنان درخواست کرد: همکاری لازم را در این خصوص هنگام خرید بلیت قطار با اپراتورهای فروش نمایندگی‌های مجاز عرضه بلیت قطار در سراسر کشور داشته باشند.
به گزارش ایسنا، سامانه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتری شرکت حمل و نقل ریلی رجاء از طریق شماره تلفن‌ها ۱۵۳۹ ( در تهران ) و ۰۲۱۵۵۶۵۱۴۱۵ ( از شهرستان‌ها ) آماده پاسخ‌گویی به هموطنان است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩٣, ١٨:۵٠

   

پر مبحث ترین ها