سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هواشناسی: آسمان ایران ابری و همراه با گرد و غبار می شود

با حرکت این سامانه و افزایش ابر ، استانهای آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، ایلام، کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان روز دوشنبه نیز رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد را تجربه خواهند کرد.
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی نشان می دهد با ورود یک سامانه ابری در دو روز آینده، آسمان شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس در ساعات بعدازظهر همراه با افزایش ابر، رگبار باران ، رعد و برق و وزش باد خواهد بود.
[هواشناسی: آسمان ایران ابری و همراه با گرد و غبار می شود]

به گزارش سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه افزود: با ادامه بارش ها و رگبار در استانهای اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، زنجان، همدان، مرکزی، چهارمحال وبختیاری و کهگیلویه و بویراحمد ،روز یکشنبه شاهد تداوم این وضعیت در برخی از استانهای کشور خواهیم بود.

وی گفت: بررسی نقشه های هواشناسی حاکی از آن است که در روز جاری استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، زنجان، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد همچنان شاهد افزایش ابر، رگبار باران و همراه با رعد و برق و وزش باد خواهد بود.
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی یادآور شد با حرکت این سامانه و افزایش ابر ، استانهای آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، ایلام، کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان روز دوشنبه نیز رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد را تجربه خواهند کرد.

وظیفه در خصوص دمای فعلی هوای تهران نیز گفت: پیش بینی می شود کمینه و بیشینه هوای تهران در روز جاری بین 22 تا 31 درجه بالای صفر و آسمان تهران نیز در این روز کمی تا قسمتی ابری باشد.
وی در پایان افزود: هم اکنون دمای هوای تهران در نخستین ساعات صبح امروز 24 درجه بالای صفر، رطوبت نسبی هوا حدود 25 درصد و سرعت وزش باد در تهران حدود 7 کیلومتر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها