سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعلام جزئیات بسته های حمایتی دولت در حوزه سلامت تا دو ماه آینده

علاوه بر خدمات فوق، قدم های موثری در زمینه اجرای این طرح خواهیم برداشت که ان شاء الله به سمت پیگیری تکمیل شبکه بهداشتی درمانی در یک و نیم سال آینده به خصوص در حاشیه شهرها پیش رویم. این امر در دستور کار است تا نظام ارجاع را در کشور پیاده کنیم.
وزیر بهداشت گفت: به سمت پیگیری تکمیل شبکه بهداشتی درمانی در یک و نیم سال آینده خواهیم رفت تا نظام ارجاع را در کشور پیاده کنیم.
به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت پیش از ظهر امروز و در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره ارزیابی از اجرای طرح تحول در نظام سلامت گفت: 95 درصد از اجرای این طرح در سه بخش مورد نظر به خوبی پیش رفته است اما هنوز خدماتی که دولت بنا دارد در حوزه بهداشت ارائه کند انجام نشده که در بسته های خدماتی آن را اعلام خواهیم کرد و در آن صورت شبکه سلامت در کشور با خدمات بیشتری در سراسر کشور در اختیار مردم قرار خواهد گرفت که این بسته تا دو ماه آینده اعلام خواهد شد.

قاضی زاده هاشمی گفت: علاوه بر خدمات فوق، قدم های موثری در زمینه اجرای این طرح خواهیم برداشت که ان شاء الله به سمت پیگیری تکمیل شبکه بهداشتی درمانی در یک و نیم سال آینده به خصوص در حاشیه شهرها پیش رویم. این امر در دستور کار است تا نظام ارجاع را در کشور پیاده کنیم.
telegram 19dey.com

تگها: دولت, حمایت, بسته, آینده, هیات

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٢-١٣٩٣, ١٣:۵٠

   

پر مبحث ترین ها