سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ورود 6 قلم داروی ناباروری جدید به فهرست بیمه‌ای

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩٣, ١۴:٢۵    نسخه چاپی    
قرار بر این شده است، پنج شش قلم داروی دیگر به فهرست بیمه‌ای داروهای ناباروری اضافه شود تا بر این اساس داروهایی که کارایی و اثربخشی بالاتری دارند و گران قیمت تر هستند تحت حمایت بیمه بروند و در نهایت خانواده‌ها مشکلات کمتری برای تهیه آنها داشته باشند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از ورود شش قلم داروی ناباوری جدید به فهرست بیمه‌ای کشور در راستای تحقق سیاست‌های ابلاغی جمعیت خبر داد.

دکتر انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سیاست‌های کلی «جمعیّت» که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد، اظهار کرد: اعتقادمان بر این است که ناباروری یک بیماری است و برخی مواقع می‌تواند باعث بروز آسیب‌های اجتماعی در درون خانواده شود.
وی افزود: زوج جوانی که فاقد فرزند هستند برای ادامه زندگی با مشکلات روحی و روانی روبرو می‌شوند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به تحت پوشش رفتن 9 قلم داروی ناباروری در سال 92، گفت: اکنون کارهای کارشناسی با سازمان غذا و دارو در حال انجام است تا بتوانیم تا پایان خرداد ماه، بسته خدمتی جدیدتر و گسترده‌تری را به حیطه درمانی ناباوری اضافه کنیم.

محسنی بندپی ادامه داد: قرار بر این شده است، پنج شش قلم داروی دیگر به فهرست بیمه‌ای داروهای ناباروری اضافه شود تا بر این اساس داروهایی که کارایی و اثربخشی بالاتری دارند و گران قیمت تر هستند تحت حمایت بیمه بروند و در نهایت خانواده‌ها مشکلات کمتری برای تهیه آنها داشته باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩٣, ١۴:٢۵

   

پر مبحث ترین ها