سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صدور دفترچه های بیمه همگانی تا یک ماه آینده

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩٣, ١۴:۴٨    نسخه چاپی    
ثبت نامها ادامه دارد و متوقف نشده است و افرادی که همچنان تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
سخنگوی ستاد بیمه سلامت همگانی از صدور دفترچه های بیمه همگانی برای متقاضیان حداکثر طی یکماه خبر داد و گفت: امکان ویرایش فرم ثبت نام فقط در زمان تحویل دفترچه های بیمه در دفاتر پیشخوان دولت امکان پذیر است.

مهدی میرشاه ولد در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: متقاضیانی که در سایت سازمان بیمه سلامت برای برخورداری از بیمه رایگان ثبت نام کرده اند برای دریافت دفترچه بیمه باید منتظر ارسال پیامک از سوی سازمان بیمه سلامت باشند.
وی گفت: متقاضیان از مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت قبل از اینکه به آنها اعلام شود خودداری کنند.

سخنگوی ستاد بیمه سلامت همگانی با اشاره به اینکه طی مدت یک ماه 4 میلیون و 500 هزار نفر برای بهره مندی از بیمه همگانی رایگان ثبت نام کردند، تاکید کرد: ثبت نامها ادامه دارد و متوقف نشده است و افرادی که همچنان تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

میرشاه ولد از ثبت نام 750 هزار نفر در استان تهران خبر داد و گفت: استان تهران اولین و استان کهکیلویه و بویراحمد نیز با 13 هزار نفر آخرین آمار ثبت نام در میان استانهای کشور را داشته است.
وی درمورد صدور دفترچه بیمه نیز افزود: استانهایی که متقاضی زیادی داشته مانند تهران مدت زمان بیشتری حداکثر یک ماه برای صدور دفترچه بیمه به طول می انجامد و در استانهای کوچک سریعتر کار انجام می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩٣, ١۴:۴٨

   

پر مبحث ترین ها