سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعطیلی ۴ساعته فرودگاه‌های پایتخت در روز۱۴ خرداد

با صدور اطلاعیه هوانوردی (نوتام) از ساعت 7:45 تا 12 روز 14خردادماه فرودگاههای واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهر شهر کرج، آبیک، مجموعه آسمان ری و مجموعه سپهر بسته اعلام می شود.
مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از تعطیلی چهار ساعته فرودگاههای استان تهران به مناسبت برگزاری سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در روز ۱۴ خردادماه خبر داد.

سعید اکبری گفت: با صدور اطلاعیه هوانوردی (نوتام) از ساعت 7:45 تا 12 روز 14خردادماه فرودگاههای واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهر شهر کرج، آبیک، مجموعه آسمان ری و مجموعه سپهر بسته اعلام می شود.
وی افزود: براساس نوتام(اطلاعیه هوانوردی) بسته شدن این فرودگاهها به تمامی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است.

به گزارش تسنیم، وی یادآورشد: از آنجا که این بسته شدن فرودگاه ها در نشریه اطلاعات هوانوردی(AIP) گنجانده شده است، شرکت های هواپیمایی موظفند با توجه به لحاظ کردن این موضوع نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند، برهمین اساس با برگزاری جلسات متعدد برنامه پرواز هواپیماها در خارج از ساعات یادشده تنظیم شده و تلاش می شود اختلالی در برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی ایجاد نشود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩٣, ١٣:۴٨

   

پر مبحث ترین ها