سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

14 استان در تعطیلی خرداد دفترچه بیمه سلامت صادر می کنند

تاکنون یک میلیون و 794 هزار دفترچه بیمه همگانی صادر و شمار ثبت نام کنندگان تا حال حاضر نیز چهار میلیون و 675 هزار نفر برآورد شده است.
سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی اعلام کرد : چاپ و صدور دفترچه های بیمه همگانی سلامت در 14 استان کشور طی روز های 14 و 15 خرداد قابل انجام است.

«سید مهدی میر شاه ولد» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای خدمات رسانی هر چه بیشتر به هموطنان، اداره کل بیمه سلامت 14 استان کشور و دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با این ادارات طی روزهای یاد شده فعال است.
وی اظهار داشت: استان های تهران ، اردبیل ، هرمزگان ، فارس ، قزوین، خراسان جنوبی ، خراسان رضوی ، کهکیلویه وبویر احمد ، قم ، زنجان ، گیلان ، بوشهر ، لرستان و چهارمحال و بختیاری استان های صادر کننده دفترچه های بیمه همگانی طی روزهای یاد شده هستند و ثبت نام کنندگان به محض دریافت پیامک می توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه و دفترچه بیمه را دریافت کنند.

این مقام مسوول در سازمان بیمه سلامت ایران گفت : تاکنون یک میلیون و 794 هزار دفترچه بیمه همگانی صادر و شمار ثبت نام کنندگان تا حال حاضر نیز چهار میلیون و 675 هزار نفر برآورد شده است.
ثبت نام بیمه همگانی از اول اردیبهشت ماه گذشته آغاز شد و تاکنون ادامه دارد. صدور دفترچه های بیمه همگانی نیز از سوم خرداد آغاز شد.

میرشاه ولد خطاب پیش تر در گفت و گو با ایرنا به متقاضیان بیمه همگانی اعلام کرده بود که برخی شرکت های خصوصی بیمه به بهانه اینکه کارت بیمه سلامت به مردم می دهند، با آنها تماس گرفته و برای صدور کارت، درخواست وجه از هموطنان می کنند.

این شرکت ها تاکنون به بهانه دادن کارت بیمه سلامت یکساله از برخی هموطنان بیش از یک میلیون تا یک میلیون و 300 هزار ریال نیز دریافت کرده اند.
میرشاه ولد با بیان اینکه هیچ شرکت وابسته به بیمه سلامت و طرح بیمه همگانی وجود ندارد، به هموطنان تاکید کرد که به هیچوجه به تماس های تلفنی این شرکت ها اعتماد نکنند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:٠١

   

پر مبحث ترین ها