سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سوال از حجتی به هیات رییسه ارسال می شود

حجتی همچنین وعده داد که طی دو هفته آینده 30 میلیارد تومان توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در اختیار وزارت جهاد و کشاورزی قرار می گیرد و امیدواریم که مطالبات باغداران و تولیدکنندگان مرکبات استان مازندران پرداخت شود، اما متاسفانه شریعت نژاد از این پاسخ قانع نشد و سوال به صحن مجلس خواهد رفت.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح جزئیات جلسه امروز گفت: متاسفانه پاسخ وزیر جهاد و کشاورزی نماینده مردم رامسر را قانع نکرد و سوال به هیات رییسه مجلس ارسال می شود.

محمدمهدی برومندی در گفت و گو با خانه ملت در رابطه با جزئیات جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: امروز وزیر جهاد و کشاورزی به همراه معاونان جهت پاسخگویی به سوال برخی نمایندگان مهمان کمیسیون کشاورزی بودند.
نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی، یکی از سوال کنندگان از وزیر جهاد و کشاورزی بود که در مورد ایجاد مشکل بیماری جاروک در مرکبات استان هرمزگان سوال کرد و مقرر شد که وزیر جهاد و کشاورزی از منطقه بازدید و برای حل این موضوع اقدام کند.

وی افزود: شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم رامسر نیز چند سوال در مورد اقدامات صورت گرفته از سوی دولت برای پرداخت خسارات سرما زدگی به کشاورزان و همچنین خرید تضمینی محصولات کشاورزی داشت که وزیر نیز در پاسخ اعلام کرد که بر اساس قانون انتزاع، تنظیم بازار و خرید محصولات کشاورزی بر عهده وزارت جهاد و کشاورزی بوده و برنامه ریزی های لازم نیز صورت گرفته است.
وی تصریح کرد:حجتی همچنین وعده داد که طی دو هفته آینده 30 میلیارد تومان توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در اختیار وزارت جهاد و کشاورزی قرار می گیرد و امیدواریم که مطالبات باغداران و تولیدکنندگان مرکبات استان مازندران پرداخت شود، اما متاسفانه شریعت نژاد از این پاسخ قانع نشد و سوال به صحن مجلس خواهد رفت.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در حاشیه جلسه نیز نمایندگان مجلس مشکلات موجود در بخش کشاورزی را مطرح کردند و وزیر جهاد و کشاورزی به عنوان متولی بخش، توضیحاتی را ارائه کرد.
نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس با اشاره به بحث صورت گرفته در خصوص استخدام ناظرین بر کشت گندم نیز گفت: حجتی اعلام کرد تاکنون مشکل بیش از 3 هزار نفر حل شده و بر اساس تفاهمی که این هفته با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری صورت گرفته تا بیستم بهمن ماه امسال، کل 10 هزار نفر بکارگیری خواهند شد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها