سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تمدید مهلت تعویض کارتهای معافیت و پایان خدمت

کریمی با تاکید براینکه، کارتهای قدیمی تا پایان امسال از درجه اعتبار ساقط می شوند، ادامه داد: با توجه به تمدید این طرح، مردم باید درخواست های خود را تا پایان سال به مرور زمان به دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +10) ارائه کنند تا در فرصت مناسب، این سازمان نسبت به تعویض کارتها اقدام کند.
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، از تمدید مهلت تعویض کارتهای معافیت و پایان خدمت قدیمی وظیفه عمومی با کارت هوشمند تا پایان سال جاری(1393) خبر داد.

سردار «ابراهیم کریمی» گفت: طرح تعویض کارتهای معافیت و پایان خدمت قدیمی با کارت های هوشمند از اواخر سال 90 آغاز شد و از سال 91 با توجه به برنامه ریزی ها و زمان بندی های اعلامی این سازمان و استقبال و مشارکت بالای مردم تا به حال بیش از هفت میلیون درخواست به این سازمان رسیده است.
وی افزود: با توجه به برآورد حدود شش میلیون کارت باقی مانده برای تعویض و حجم بالای مراجعه و درخواست هموطنان به دفاتر خدمات الکترونیک(پلیس +10) برای تعویض کارتهای قدیمی به کارت هوشمند و کاهش ازدحام در این دفاتر، این سازمان، طرح مذکور را تا پایان سال تمدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، کریمی با تاکید براینکه، کارتهای قدیمی تا پایان امسال از درجه اعتبار ساقط می شوند، ادامه داد: با توجه به تمدید این طرح، مردم باید درخواست های خود را تا پایان سال به مرور زمان به دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +10) ارائه کنند تا در فرصت مناسب، این سازمان نسبت به تعویض کارتها اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه، روند عادی زمان تعویض کارتهای معافیت و پایان خدمت قدیمی و صدور کارت هوشمند یک ماه به طول می کشد، افزود: ممکن است در برخی موارد از جمله دریافت پاسخ استعلام برای اصالت برخی کارتهای پایان خدمت توسط سازمانهای مربوطه به این سازمان، زمان تعویض کمی طولانی تر شود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: هموطنانی که در این طرح شرکت کرده و درخواست خود را در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ثبت کرده اند، برای انجام کارهای اداری خود نیازمند ارائه کارت های معافیت و پایان خدمت خود نیستند و این سازمان برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات اداری با بهره گیری از سامانه ها، وب سرویس ها و شبکه های ارتباطی خود با سایر ارگان ها، اطلاعات افراد را به صورت الکترونیکی ارائه می دهد.

کریمی یادآور شد: هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات وظیفه عمومی، پیگیری و استعلام از وضعیت درخواست های خود می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh. Police .ir مراجعه و یا با سامانه تلفن گویا 096480 و یا سامانه پیامک به شماره 10 2060 110 ارتباط برقرار کنند.

پیشتر آخرین مهلت تعویض کارتهای معافیت و پایان خدمت قدیمی وظیفه عمومی خرداد سال 1393 اعلام شده بود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٣-١٣٩٣, ٢٣:۵١

   

پر مبحث ترین ها