سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احتمال ۵۰ درصدی بارش باران زمان بازی ایران و نیجریه

امین‌حسین نقشینه در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص وضعیت هوای شهر کوریتیبا جام جهانی 2014 برزیل اظهار داشت: دمای هوای شهر کوریتیبا امروز 18 درجه سانتی‌گراد و کمیته فردای آن 13 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی شده است.
یک کارشناس سازمان هواشناسی ازاحتمال ۵۰ درصدی بارش باران زمان بازی ایران و نیجریه در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل خبرداد و گفت: امروز هوای شهر کوریتیبا رطوبت بالای ۹۰ درصد دارد.

امین‌حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص وضعیت هوای شهر کوریتیبا جام جهانی 2014 برزیل اظهار داشت: دمای هوای شهر کوریتیبا امروز 18 درجه سانتی‌گراد و کمیته فردای آن 13 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی شده است.
وی با توجه به بازی جام جهانی ایران و نیجریه که امشب برگزار می‌شود، گفت: ‌آسمان شهر کوریتیبا ابری و با رطوبت نسبی بالای 90 درصد پیش‌بینی شده است.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: تا 50 درصد احتمال بارش زمان بازی در این شهر وجود دارد که البته بارش باران شدید نیست.

بارش باران پراکنده در ارتفاعات تهران/افزایش نسبی دما در اکثر نقاط کشور

نقشینه در خصوص هوای تهران اظهار داشت: امروز و فردا شاهد افزایش ابر در تهران هستیم که روی ارتفاعات مانند آبعلی، ودماوند وزش باد، بارش پراکنده باران پیش‌بینی شده است.
وی بیان کرد: در اکثر نقاط کشور از امروز افزایش نسبی دما پیش‌بینی شده است که دما برای تهران امروز 33 درجه سانتی‌گراد و فردا 34 درجه سانتی‌گراد است؛ شدت بارش‌ها امروز روی اردبیل خواهد بود که البته بارش عادی است و احتمال وقوع حادثه‌ای در راه نخواهد بود.

طوفان گردوخاک طی 3 روز آینده در زابل

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا رگبار باران، رعد و برق، بارش پراکنده باران برای شمال غرب کشور و دامنه‌های جنوبی البرز و بارش‌های خفیف برای سواحل کشور پیش‌بینی شده است.همچنین از بعدازظهر چهارشنبه شمال غرب کشور بارش پراکنده باران خواهد داشت.
نقشینه اظهار داشت: برای زابل طی 3 روز آینده توفان گردوخاک پیش‌بینی شده که البته این امر در خراسان جنوبی نیز رخ خواهد داد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩٣, ١٧:٣١

   

پر مبحث ترین ها