سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پلیس امنیت شادی مردم در صورت پیروزی تیم ملی فوتبال را تأمین می‌کند

انشاءالله ایران در نخستین بازی خود برابر نیجریه پیروز می‌شود و من تصور نمی‌کنم که شادی مردم پس از پیروزی نیز مشکل‌ساز شود ولی در مجموع پلیس برای شادمانی مردم پس از برگزاری مسابقات ایران و برد این تیم آمادگی لازم را دارد و در خدمت شهروندان خواهد بود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تصور نمی‌کنم که شادی مردم پس از پیروزی نیز مشکل‌ساز شود ولی در مجموع پلیس برای شادمانی مردم پس از برگزاری مسابقات ایران و برد این تیم آمادگی لازم را دارد و در خدمت شهروندان خواهد بود.

سردار حسین ساجدی‌نیا در حاشیه برگزاری نخستین دوره کلاس‌های حقوق شهروندی برای روسا و فرماندهان پلیس پایتخت اظهار داشت: حقوق شهروندی یکی از موضوعاتی است که نیروی انتظامی همواره به دنبال تحقق آن بوده است و خوشبختانه در سال‌های اخیر گام‌های خوبی در این موضوع برداشته شده است.
وی با بیان اینکه برگزاری این دوره از باز‌آموزی حقوق شهروندی با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و طی تفاهمنامه‌ای با این دانشگاه به اجرا درخواهد آمد، گفت: در این دوره‌ها حقوق شهروندی توسط اساتید و صاحب‌کرسی‌های این موضوع از نظر فقه اسلامی، قانون اساسی و منطبق با اسناد بین‌المللی به روسای پلیس پایتخت آموزش داده می‌شود تا در اجرای ماموریت‌های خود ملزم به رعایت آن باشند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پیش از این حقوق شهروندی در مجموعه ناجا مورد توجه بوده است، افزود: این آموزش‌ها به نوعی یک بازآموزی در موارد حقوقی حقوق شهروندی است و کلاس‌های این دوره از امروز برای کلیه فرماندهان، روسای کلانتری و مسئولان بازداشتگاه‌ها برگزار می‌شود که در مرحله بعد این آموزش‌ها برای مدیران میانی و رده‌های جزء پلیس تهران بزرگ برگزار خواهد شد.
ساجدی‌نیا در پایان در پاسخ به خبرنگار تسنیم مبنی بر موضع‌گیری پلیس برای بازی تیم ملی فوتبال ایران و نیجریه در قالب مسابقات جام جهانی فوتبال خاطرنشان کرد: انشاءالله ایران در نخستین بازی خود برابر نیجریه پیروز می‌شود و من تصور نمی‌کنم که شادی مردم پس از پیروزی نیز مشکل‌ساز شود ولی در مجموع پلیس برای شادمانی مردم پس از برگزاری مسابقات ایران و برد این تیم آمادگی لازم را دارد و در خدمت شهروندان خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩٣, ١٧:۴٩

   

پر مبحث ترین ها