سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دولت برای رفع مشکلات مسکن مهر بسته های حمایتی در نظر گرفته است

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:١۴    نسخه چاپی    
وی میزان پیشرفت پروژه های مسکن مهر در کل کشور را بین 61 تا 62 درصد اعلام کرد و گفت: برای بهره برداری از این پروژه ها مبلغ پنج هزار و 600 میلیون تومان اعتبار نیاز است.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت مصمم به بهره برداری از پروژه های مسکن مهر است و برای برطرف شدن مشکلات این پروژه ها ، بسته های حمایتی خاص درنظر گرفته است.

« احمد اصغری مهرآبادی » روز سه شنبه در دیدار با استاندار اصفهان افزود: 400 میلیارد تومان برای خدمات زیربنایی پروژه های مسکن مهر در استان های کشور اختصاص یافته است.
وی میزان پیشرفت پروژه های مسکن مهر در کل کشور را بین 61 تا 62 درصد اعلام کرد و گفت: برای بهره برداری از این پروژه ها مبلغ پنج هزار و 600 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با ابراز رضایت از میزان پیشرفت پروژه مسکن مهر در استان اصفهان تصریح کرد: پروژه مسکن مهر استان اصفهان با 75 درصد پیشرفت فیزیکی در سطح کشور سرآمد است.
استاندار اصفهان نیز در این دیدار، مشکلات مربوط به بیمه و مالیات سازندگان و تحویل گیرندگان مسکن مهر را یکی از دغدغه های مسوولان استان برشمرد و بر حل این مشکلات تاکید کرد.

« رسول زرگرپور » همچنین آمادگی استانداری اصفهان برای همکاری با وزارت راه و شهرسازی برای حل مشکلات مسکن مهر این استان را اعلام کرد و گفت: با توجه به وسعت و شرایط خاص جغرافیایی استان اصفهان نیاز است تا هرچه سریعتر مشکلات پروژه مسکن مهر این استان برطرف شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی روز سه شنبه با سفر به اصفهان، روند پیشرفت و مشکلات مسکن مهر این استان را مورد بررسی قرار داد.
به گزارش ایرنا، از سال 88 عملیات اجرایی ساخت و تحویل 216 هزار واحد مسکن مهر در استان اصفهان با احتساب مسکن شهری، روستایی و بافت فرسوده به دو صورت خود مالک و 99 ساله آغاز شده است .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:١۴

   

پر مبحث ترین ها