سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قانون استخدام قهرمانان در مرحله اجرا گره خورده است

بروز شده : ۵-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:١٣    نسخه چاپی    
وی با اذعان به اینکه قانون استخدام قهرمانان در مرحله اجرا گره خورده است، گفت: آنگونه که لازم است مدیر به دنبال ورزشکار رفته و وی را در بدنه دستگاه اجرایی خود استفاده کند، محقق نشده است.
نماینده مردم کردستان در مجلس، گفت: قانون استخدام قهرمانان در مرحله اجرا گره خورده است.

سالار مرادی امشب در همایش تجلیل از مسئولان، مربیان، پیشکسوتان، داوران و قهرمانان مدال‌آور هیئت پرورش اندام و بدنسازی کردستان، اظهار کرد: ورزش در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش بسزایی دارد.
وی با یادآوری طوفان اخیر در پایتخت گفت: یکی از مشکلات ما این است که به علت نوع فرهنگ مدیرتی یا جایگاه اجتماعی هیچگاه قدرت پیش‌بینی آینده برای جلوگیری از حوادث را نداریم.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، مریوان و دیواندره در مجلس نهم، یکی از اقدامات مثبت و شادی‌آور به جامعه را ورزش دانست و گفت: با استفاده از این راهکار، می‌توان از آسیب‌های اخلاقی و اجتماعی و انحرافات جلوگیری کرد.
مرادی با تأکید بر لزوم بهره بردن از حداقل امکانات به منظور دستیابی به حداکثر استفاده، گفت: شکی نیست که کمبود امکانات در هیئت‌های ورزشی استان به چشم می‌خورد.

وی یکی از دغدغه‌های ورزش در بعد قهرمانی را بلاتکلیفی قهرمان عنوان کرد و افزود: برای ورزشکار در این سطح تضمینی در خصوص آینده وی متصور نیست.
نماینده مردم کردستان خاطرنشان کرد: قهرمان ورزشی پس از پایان دوران قهرمانی خود، دیگر جایگاه گذشته را ندارد و این دردی در جامعه ورزشی استان کردستان به حساب می‌آید.

به گزارش فارس، مرادی با اشاره به دو مصوبه مجلس برای قهرمانان ورزشی گفت: معافیت از خدمت سربازی و همچنین لزوم استخدام آنها در دستگاه‌ها و دوایر دولتی از راهکارهایی بوده است که قوه مقننه در راستای توجه به ورزش در پیش گرفت.
وی با اذعان به اینکه قانون استخدام قهرمانان در مرحله اجرا گره خورده است، گفت: آنگونه که لازم است مدیر به دنبال ورزشکار رفته و وی را در بدنه دستگاه اجرایی خود استفاده کند، محقق نشده است.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، مریوان و دیواندره افزود: تلاش می‌کنیم با هیئت‌های ورزشی در شهرهای حوزه انتخابیه خود، جلساتی برگزار کنیم.
مرادی با بیان اینکه کمک‌های ناچیز، تنها مسکن و درمان مقطعی است، گفت: قصد ما این است که دغدغه‌های جامعه ورزشی استان را به مرکز کشور انتقال بدهیم.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان کردستان در مجلس به دغدغه مردم و بویژه جوانان استان توجه کرده‌اند، گفت: هر جامعه‌ای که بزرگان خود را تکریم کند با ثبات است و می‌تواند رشد کند.
نماینده مردم کردستان در مجلس نهم در پایان خواستار استفاده از ظرفیت بزرگان عرصه‌های مختلف در زمان حیات آنها شد و گفت: تنها از این طریق می‌توان نسلی سالم تربیت کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:١٣

   

پر مبحث ترین ها