سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طرح دوفوریتی تغییر ساعت کاری ماه رمضان تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد

این طرح امروز تحویل هیئت رئیسه مجلس شد و در جلسه سه‌شنبه هفته جاری به صحن علنی خواهد آمد، امیدواریم پس از تصویب در خانه ملت شورای نگهبان نیز قبل از میلاد امام حسن مجتبی نظر خود پیرامون طرح مذکور را اعلام کند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از ارائه طرح تغییر ساعت کاری ادارات و سازمان‌ها به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.

حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس، از تهیه و تدوین طرح دو فوریتی تغییر ساعت کاری در ماه مبارک رمضان خبر داد.
وی اضافه کرد: بر اساس این طرح دو فوریتی به دولت اجازه داده می‌شود که در ماه مبارک رمضان ساعت کاری را از 44 به 34 ساعت در هفته کاهش دهد.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در همین زمینه تصریح کرد: این طرح اضافه شدن یک تبصره ذیل ماده 87 قانون مدیریت خدمات کشوری است که اجازه کاهش ساعت کاری در ماه مبارک رمضان را می‌دهد.
رسایی ادامه داد: این طرح امروز تحویل هیئت رئیسه مجلس شد و در جلسه سه‌شنبه هفته جاری به صحن علنی خواهد آمد، امیدواریم پس از تصویب در خانه ملت شورای نگهبان نیز قبل از میلاد امام حسن مجتبی نظر خود پیرامون طرح مذکور را اعلام کند.

وی با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان گفت: نبی مکرم اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت بر فضیلت این ماه و بهره‌جویی از آن تأکید دارند، در قانون اساسی نیز در رعایت حال روزه‌داران تاکید شده است که این طرح نیز با توجه به دغدغه نمایندگان برای روزه‌داران تهیه و تدوین شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۴-١٣٩٣, ١٩:٣٠

   

پر مبحث ترین ها