سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرودگاه امام‌خمینی(ره) میزبان پروازهای حجِ امسال

برای این امر باید هماهنگی‌های لازم با سازمان حج و زیارت صورت می‌گرفت که خوشبختانه در جلسات اخیری که با مسئولان این سازمان داشته‌ایم، مقدمات این انتقال انجام شد.
مدیر کل فرودگاه امام خمینی (ره) از انجام کلیه پروازهای حج تمتع سال جاری در این فرودگاه خبر داد.

سعید چلندری در گفت‌وگو با ایسنا، تصریح کرد:‌ جلسات متعددی با مسئولان سازمان حج و زیارت برگزار شد و مسئولان این سازمان از امکانات فرودگاه امام نیز بازدید کردند و مقدمات انتقال پروازها تا حد زیادی فراهم شده است.

وی با بیان این‌که در حال حاضر مقدمات اجرایی کار در فرودگاه امام پیگیری می‌شود، اظهار کرد: پیگیری‌ها برای بالا بردن سطح تسهیلات خدماتی و انتظامی فرودگاه برای مسافران حج ادامه دارد و با نهایی شدن این اقدامات هیچ مشکلی برای انتقال پروازهای حج امسال به فرودگاه امام نخواهیم داشت.

چلندری با بیان این‌که امکانات زیرساختی فرودگاه امام اجازه انتقال پروازهای حج به این فرودگاه را می‌دهد، تاکید کرد: برای این امر باید هماهنگی‌های لازم با سازمان حج و زیارت صورت می‌گرفت که خوشبختانه در جلسات اخیری که با مسئولان این سازمان داشته‌ایم، مقدمات این انتقال انجام شد.

مدیر کل فرودگاه امام که به تازگی مدیریت خود را با حکم مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور آغاز کرده است در حکم انتصابش از وی خواسته شده بود برنامه‌ریزی و آمادگی موثر و هماهنگ برای انتقال پروازهای حج از فرودگاه بین المللی مهرآباد به فرودگاه امام را از شهریور ماه سال جاری، مصادف با ما ذی الحجه را در دستور کار خود قرار دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩٣, ١۵:١۶

   

پر مبحث ترین ها