سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییس دیوان عدالت اداری:

داروخانه ها به هیچ وجه حق دریافت هزینه حق فنی از مردم را ندارند

داروخانه ها به هیچ وجه مجاز نیستند مبلغی را بابت حق فنی از مردم دریافت کنند و این موضوع به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده و لازم الاجرا است.
رییس دیوان عدالت اداری تاکید کرد که داروخانه ها به هیچ وجه مجاز نیستند مبلغی را بابت حق فنی از مردم دریافت کنند و این موضوع به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده و لازم الاجرا است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری روز پنج شنبه این مطلب را در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله محمد محمدی گیلانی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره ابطال مصوبه وزارت بهداشت مبنی بر دریافت حق فنی از سوی داروخانه ها بیان کرد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا نظر دولت در مورد این مصوبه خواسته شده است یا خیر؟ اظهار داشت: با حضور چهار نفر از نمایندگان دولت و وزارت بهداشت این موضوع بررسی شده و کار کارشناسی روی آن صورت گرفته است.

رییس دیوان عدالت اداری گفت: نمایندگان وزارت بهداشت نیز در این زمینه خیلی خوب به میدان آمدند و تا جایی که برایشان مقدور بود ، دفاع کردند اما دفاعشان مورد پذیرش نبود.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری در ادامه با اشاره به ویژگی های شخصیتی مرحوم آیت الله محمد محمدی گیلانی گفت: آن مرحوم حق زیادی به گردن حوزه، انقلاب و ملت ایران داشت .

وی افزود: در دوران انقلاب به شدت از ناحیه منافقین مورد تهدید قرار گرفته بودیم و یکی از مهمترین شخصیت هایی که در مقابل این جریان ایستاد مرحوم محمدی گیلانی بود.
رییس دیوان عدالت اداری گفت: آیت الله محمد محمدی گیلانی در حوزه علمیه قم قبل و بعد از انقلاب اسلامی بسیار فعالیت داشت و یکی از بزرگان علمی و از ستون های حوزه علمیه قم بود و شاگردان زیادی تحت تعالیم آن مرحوم تربیت شدند.

به گزارش ایرنا، قرار است پس از برگزاری مراسم تشییع، پیکر آیت الله محمدی گیلانی برای تدفین به قم منتقل شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۴-١٣٩٣, ١۴:٣١

   

پر مبحث ترین ها