سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گزارش کمیسیون اصل نود از نقاط ضعف و تخلفات مسکن مهر به صحن می‌رود

اشکالات وارد به طرح مسکن مهر به دولتهای دهم و یازدهم برمی گردد که البته بخش اعظم آن مربوط به دولت دهم است.
سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس از تهیه گزارشی در رابطه با عملکرد دولت برای رفع برخی مشکلات پروژه های مسکن مهر خبر داد و گفت: در صورت تائید کمیسیون گزارش عملکرد دولت در مسکن مهر در صحن علنی قرائت خواهد شد.

مصطفی افضلی فرد در گفت و گو با خانه ملت با یادآوری نشست این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی در خصوص کیفیت متفاوت پروژه های مسکن مهر، گفت: در این جلسه اشکالات شیوه های اجرایی ساخت ، افزایش بی رویه قیمت واحدها، مطالبات پیمانکاران طرف قرارداد مسکن مهر و اقداماتی که باید در بخش روبنا و زیر بنایی این پروژه ها انجام گیرد مطرح و بررسی شد.
نماینده مردم اردبیل، نمین،نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جلسه مذکور مقرر شد وزارت راه و شهرسازی پیگیری ها و اقدامات لازم برای رفع مشکلات مطرح شده و قابل سکونت شدن پروژه های مسکن مهر را انجام و گزارش این اقدامات را به کمیسیون اصل نود ارائه کنند.

وی با یادآوری اینکه طرح مسکن مهر نکات مثبتی داشته اما اشکالات اساسی به این طرح وارد است، تصریح کرد: اشکالات وارد به طرح مسکن مهر به دولتهای دهم و یازدهم برمی گردد که البته بخش اعظم آن مربوط به دولت دهم است.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: براین اساس گزارش اقدامات انجام شده توسط دولت برای رفع مشکلات مسکن مهر تهیه شده است که در صورت تائید کمیسیون در صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قیمت واحد های مسکن مهر نباید به صورت بی رویه افزایش داشته باشد و اگر قرار است این کار صورت گیرد باید قانونی و معقول باشد و برای مردم مشکل ایجاد نکند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:۵١

   

پر مبحث ترین ها