سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیش بینی وضعیت هوای کشور

تا اوایل هفته آینده افزایش نسبی دما در غالب مناطق کشور خواهیم داشت همچنین نواحی مرکزی خلیج فارس نیز روز شنبه و سواحل شرقی دریای عمان در سه روز آینده مواج خواهد بود
طی دو روز آینده در برخی مناطق شرقی کشور بویژه منطقه زابل در بعضی ساعات، وزش باد شدید، طوفان و گرد و خاک تداوم داشته و سبب کاهش کیفیت هوا و دید افقی در این نواحی خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران از سازمان هواشناسی کشور، امروز "پنجشنبه 26 تیر ماه 93" اعلام شد که طی دو روز آینده در برخی مناطق شرقی کشور بویژه منطقه زابل در بعضی ساعات، وزش باد شدید، طوفان و گرد و خاک تداوم داشته و سبب کاهش کیفیت هوا و دید افقی در این نواحی خواهد شد.

براساس این گزارش، امروز و فردا پدیده گرد و غبار در استان های ایلام و خوزستان دور از انتظار نیست.
لازم به ذکر است، تا اوایل هفته آینده افزایش نسبی دما در غالب مناطق کشور خواهیم داشت همچنین نواحی مرکزی خلیج فارس نیز روز شنبه و سواحل شرقی دریای عمان در سه روز آینده مواج خواهد بود.

گفتنی است، وضعیت آب و هوای استان "تهران" کمی ابری دربعدازظهر افزایش ابر در ارتفاعات بارش پراکنده و شهر تهران، قسمتی ابری پیش بینی می شود و استان تهران در بیشینه دمای خود به 38 درجه بالای صفر و در کمترین حالت به 27 درجه بالای صفر خواهد رسید و همچنین دمای شهر تهران در حال حاضر33 درجه بالای صفر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۴-١٣٩٣, ١۴:۴١

   

پر مبحث ترین ها