سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خانواده‌هاي داراي دو معلول صاحب خانه مي‌شوند

يکي از اهداف جامعه خيرين حامي معلولان کشور، ساخت مسکن براي معلولان است که در اين راستا تمهيداتي از سال گذشته براي صاحب‌دار خانه شدن خانواده‌هاي معلولان انجام شده است
سخنگوي جامعه خيرين حامي معلولان کشور گفت: با برنامه ريزي صورت گرفته از سوي مجمع خيرين و بهزيستي،خانواده‌هاي داراي دو معلول به صورت رايگان صاحب خانه مي‌شوند.

محمدرضا کارگري در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اينکه از ابتداي ماه مبارک رمضان تا امروز در برخي از استان‌ها گلريزان‌هايي براي حمايت از مددجويان، نيازمندان و معلولان تحت پوشش بهزيستي برگزار شده است، اظهار داشت: اين گلريزان با هدف صاحب‌خانه دار شدن جامعه بهزيستي (معلولان) برگزار شده است.

وي تصريح کرد: بالغ بر 5 ميليارد تومان در ايام ماه مبارک رمضان جمع‌‌آوري شده است که پيش‌بيني شده است اين رقم تا پايان ماه مبارک افزايش پيدا کند.
کارگري خاطرنشان کرد: يکي از اهداف جامعه خيرين حامي معلولان کشور، ساخت مسکن براي معلولان است که در اين راستا تمهيداتي از سال گذشته براي صاحب‌دار خانه شدن خانواده‌هاي معلولان انجام شده است.

سخنگوي جامعه خيرين حامي معلولان کشور بيان داشت: در سال گذشته هدف جامعه خيرين صاحب خانه شدن خانواده‌هاي داراي 3 معلول بود که با حمايت خيرين بالغ بر 3 هزار و 400 نفر از اين خانواده‌ها صاحب مسکن شدند.
وي افزود: امسال نيز پيش‌بيني کرده‌ايم که تمامي خانواده‌هاي داراي 2 معلول صاحب مسکن شوند که در اين زمينه تمهيداتي در نظر گرفته شده است.

سخنگوي جامعه خيرين حامي معلولان کشور اظهار داشت: مجمع خيرين با پرداخت سهم آورده معلولان به آنها کمک مي‌کند تا با حمايت سازمان بهزيستي صاحب مسکن شوند.
کارگري در خصوص تعداد خانواده‌هايي که قرار است امسال در ايام ماه مبارک رمضان صاحب مسکن شوند، گفت: پيش‌بيني مي‌شود بالغ بر 3 هزار از اين خانواده‌ها از اين امکان برخوردار شوند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۴-١٣٩٣, ١١:١٩

   

پر مبحث ترین ها