تعیین تکلیف دانشگاه ایرانیان در وزارت علوم

شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرده است که دانشگاه ایرانیان برای هرگونه فعالیتی باید با مراجعه به وزارت علوم و تکمیل مدارک خود از این وزارتخانه مجوز دریافت کند
مدیرکل دفتر آموزش عالی و غیردولتی گفت: بر اساس مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی، تکلیف دانشگاه ایرانیان در وزارت علوم مشخص می‌شود و ارائه مجوز از سوی این وزارتخانه نیز مستلزم رعایت کامل ضوابط است.

کارن ابری‌نیا مدیر کل دفتر آموزش عالی و غیر دولتی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: شورایعالی انقلاب فرهنگی مصوبه قبلی خود در سال 92 مبنی بر ارائه مجوز تاسیس دانشگاه در تهران به موسسه ایرانیان را کان لم یکن تلقی کرده است و بر اساس اعلام این شورا، مصوبه سال 92 دیگر موضوعیت ندارد.

وی افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرده است که دانشگاه ایرانیان برای هرگونه فعالیتی باید با مراجعه به وزارت علوم و تکمیل مدارک خود از این وزارتخانه مجوز دریافت کند.

به گفته ابری‌نیا، تاکنون درخواستی از سوی مسئولان دانشگاه ایرانیان به وزارت علوم ارسال نشده است و مسئولان این موسسه هیچگونه پیگیری نداشته‌اند.

مدیرکل دفتر آموزش عالی و غیر دولتی وزارت علوم اظهار داشت: در صورت اقدام مسئولان این موسسه برای دریافت مجوز از وزارت علوم مانند موسسات دیگر عمل می‌شود و ارائه مجوز مستلزم رعایت کامل ضوابط و قوانین است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۵-١٣٩٣, ١١:٠٠

   

پر مبحث ترین ها